Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o grach planszowych

Wczasy to wyjątkowy czas, kiedy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, wspinamy się po górach, zwiedzamy, jemy miejscowe pyszności oraz po prostu cieszymy się letnią porą. Czasem jednak pogoda robi nam figla i zaczyna padać deszcz.
monopol
Napisane przez: PR Executive
O ile krótka, letnia mżawka nie jest kłopotem, o tyle parę dni opadów może już skutecznie popsuć nam nastrój. Jeżeli pojechaliśmy do większej miejscowości, zawsze można iść do kina albo korzystać z innych rozrywek. Co robić w sytuacji, gdy wybraliśmy Mazury albo w góry i wokół nas są same lasy, do najbliższej restauracji zaś jest spory kawałek? Pograjmy w planszówki, które zawsze warto jest zabrać ze sobą na urlop, gdyż zapewniają dużo uciechy w trakcie zimniejszych dni albo na wieczór, gdy zmęczeni całym dniem chodzenia chcemy odrobinkę odpocząć.

Planszówki nie zajmują dużo miejsca, więc nie powinniśmy mieć trudności, by gdzieś je zmieścić. Szczególnie sprawdzają się w tym przypadku gry karciane. Sklep internetowy, jaki szybko znajdziesz w sieci, zaoferuje ci wiele tego typu gier, np. zapewniającą emocję grę Jungle Speed czy Time’s Up albo coś dla pociech, między innymi pozycję Śpiąca Królewna, skierowaną do maluszków od ośmiu lat. Gry karciane nie są drogie oraz można zabrać ze sobą kilka pudełek, by mieć uciechę na wiele wieczorów.

Poza grami karcianymi lubiane są także gry ekonomiczne oraz najczęściej wybierana w tym przypadku gra Monopoly. Z pewnością większość z nas spędziła wiele godz. na handlu nieruchomościami, próbując zdobyć jak największe zyski. Ofert gier jest tak wiele, iż bez wątpienia każdy, kto tylko wykaże choć troszkę chęci, znajdzie odpowiednie tytuły dla siebie.

Czy omawiany wątek Cię fascynuje? Jeśli chcesz zdobyć uzupełniające dane odnośnie tego problemu, to odwiedź sensowny serwis (https://flowshop.org/products/olej-cbd-harmonia).

Plusem gier planszowych jest także możliwość zintegrowania z sąsiadami z pokoju czy domku obok. Fajnie jest mieć przyjaciół, z jakimi będziemy mogli spędzić czas, również gdy skończy padać deszcz.


Więcej tekstów

Gry tradycyjne

planszówka
Napisane przez: wetwebwork
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W naszych czasach laptop stał się dla nas ogromnym centrum rozrywki. Robimy wszystko, żeby jedynie móc przy nim usiąść przed komputerem i móc oddać się relaksowi. Chcemy zamykać drzwi od naszych pokoi, wkładamy słuchawki na uszy, by nikt się nie wtrącał. W ten oto sposób jesteśmy zamknięci na prawdziwe relacje międzyludzkie, szczególnie z osobami najbliższymi. Gdy tymczasem są gry planszowe Warszawa. Gry, które dają możliwość przysiąść razem w jednym pokoju i rozpocząć zabawę.

zabawy
Napisane przez: yoppy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Teraz już zdajesz sobie sprawę, czego nie może zbraknąć w twoim bagażu podróżnym, niezależnie od miejsca, w jakie pojedziesz, ponieważ zawsze będziesz mieć czas na dobrą grę planszową.

Już teraz przejrzyj propozycje gier w sklepach internetowych i wspólnie z dziećmi bądź z partnerem zdecydujecie się na tytuły, w jakie chcecie zagrać. Na pewno masz także jakąś grę w swoim domu, jaka będzie nadawać się na wakacje.
2020/10/01, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.