Chcesz rozbudować swoją działalność? Sprawdź, na które dopłaty unijne możesz liczyć

Prowadzenie własnego interesu to ciągłe inwestowanie i dążenie do ulepszania oraz uzyskania trwałej pozycji firmy na rynku. Dla licznych raczkujących właścicieli firm staje się to nie lada wyzwaniem, bo dysponują ograniczonymi środkami na ten cel.
Fundusze UE
Napisane przez: DonkeyHotey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W takim wypadku warto dowiedzieć się, czy nie przysługuje jakaś dopłata. Istnieją fundusze ue, których celem staje się wspomaganie gospodarki oraz rozpoczynających działalność zakładów.

Pomoc dla gospodarki

Obecnie jest wiele programów wspomagających polską gospodarkę i budujące się firmy. Nie oszczędza się także środków na wspomaganie przedsiębiorstw już działających, zwłaszcza gdy jednostki te bywają zainteresowane wdrażaniem nowoczesnych systemów. Każdy właściciel firmy, który pragnie zyskać pomoc finansową dla swojej działalności gospodarczej, musi dowiadywać się, jak wygląda dofinansowanie dla firm i jakie warunki musi się spełnić, aby otrzymać niezbędne pieniądze.

Wsparcie dla rozpoczynających działalność oraz już działających

Więcej tekstów

Współczesne parkingi wzbogacony o rezerwacyjnym systemem

Urządzenie pomiarowe
Napisane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W przepełnionych miastach odszukanie miejsca parkingowego – nawet płatnego – może być autentycznym wyzwaniem. A jeśliby tak można było zająć miejsce parkingowe wcześniej i nie trwonić czasu na poszukiwania, będąc już na miejscu?


komórki służą już jednakże nie wyłącznie do przyjmowania opłat za parkingową usługę, ale również do organizacji pracy parkingu.


Należy pamiętać, że pomoc finansowa pochodząca z funduszy unijnych okazuje się skierowana zarówno dla osób, które chcą akurat zbudować własną firmę, jak też dla tych, którzy w biznesie już działają od jakiegoś czasu i szukają metody i środków na polepszenie własnej pozycji. Żeby zdobyć jak najdokładniejsze wiadomości tyczące dotacji z UE, warto odwiedzać specjalne strony internetowe poświęcone uzyskiwaniu dopłat ze struktur Unii Europejskiej.

Kredyty i fundusze na działalność gospodarczą
Napisane przez: epSos .de
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Otwórz konto korzystne dla twej firmy

Każde przedsiębiorstwo wymaga firmowego konta, przy pomocy którego będzie się wykonywać rozliczenia wpłat oraz wypłat środków. W sytuacji, jeżeli chce się zaoszczędzić na kosztach prowadzenia firmy, dobrze jest poszukiwać banku, jaki proponuje darmowe konto firmowe. W tym celu warto przejrzeć większą ilość ofert oraz określić tę, która zapewnia nie tylko gratisowe prowadzenie rachunku, ale też bezpłatne przelewy oraz pozostałe usługi. Z pewnością takie posunięcie pozwoli oszczędzić w skali roku wiele środków.
2017/12/29, 09:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.