Niedawno miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Powszechnie wiadomo, że w kuchni najlepiej się rozmawia. U nas również tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie ładnego i jasnego salonu, często podejmujemy gości po prostu w kuchni. Szczególnie, kiedy jest to rodzina lub przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Napisane przez: Bugatti
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl
Będąc kobietą zwracam dużą uwagę, na to aby nasza kuchnia była nie tylko estetyczna, ale też funkcjonalna. Dlatego, gdy popsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować kolejnego w pierwszym lepszym supermarkecie. Dla mnie liczyła się jakość. Znajoma poleciła mi wtedy Russell Hobbs. Nazwa producenta niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że rozsądniej skorzystać z oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej znanego producenta.

Postanowiłam jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w sieci. Okazało się, że jest to brytyjska firma - pit online bez krs -, która funkcjonuje od 1952r. Niewątpliwie ma zatem duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji tzw. małych sprzętów AGD. Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs wyprodukowała czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku absolutną nowością, zdecydowałam się spróbować. Produkty znanych producentów - baterie kuchenne Grohe.

Więcej tekstów

Pompy ciepła Szczecin proponuje wysokiej jakości

rekuperacja szczecin
Napisane przez: Longiness
Zainspirowane przez: Longiness
Potrzeba zawsze zakładać w naszych mieszkaniach to co najlepsze, tak byśmy posiadali gwarancję, że zamieszkanie w nich, okaże się być niesamowITą przyjemnością.


Wybrałam czajnik Precision Control, z możliwością sprawdzania temperatury wody podczas gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Mogę dobrze zaparzyć mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w momencie, gdy na wyświetlaczu LCD zobaczę wartość 60-85 stopni celsjusza. Czajnik sprawdza się także w momencie parzenia herbaty rooibos, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Dobrze pamiętać, że takie sprzęt dobrze nadaje się też w kuchniach, w których są nieduże blaty. Zapraszamy na naszą stronę: Russell Hobbs

czajnik elektryczny
Napisane przez: Bugatti
Zainspirowane przez: Bugatti
W naszej kuchni czajnik postawiliśmy w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zajmuje dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a ponadto ładnie się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, dlatego nie ma sensu umieszczać na nich zbyt dużo sprzętów. Część powierzchni trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić także kran. Dotychczasowa bateria kuchenna od dłuższego czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna wykonana jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to ważne ułatwienie. Znajomi nieraz podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.
2018/01/30, 15:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.