Opłaca się posiadać informacje na temat wyboru właściwego druku pit, oszczędzi to mnóstwo czasu i problemów

Wypełnianie pitów z pewnością nie jest najprzyjemniejszą czynnością, jaką można robić; niestety rokrocznie w kwietniu lwia część z nas powinna się za to zabrać. Są tacy, którzy wykonują to sami, pozostali zwracają się o poradę do fachowców, a są i ci, którzy rozliczają się przez Net.
Najczęściej wypełnianym arkuszem jest oczywiście pit 37, aczkolwiek niektórzy będą musieli wypełnić pit 36. Pomaga on rozliczyć uzyskane przychody inne niż te osiągnięte dzięki zwykłej umowie o pracę. Przykładowo, jeżeli otrzymaliśmy przychód z najmu mieszkania lub gdy zarobkowaliśmy w firmach działających poza obszarem Polski. Poza tym płatnicy, którzy osiągnęli przychody, od których samodzielnie będą musieli obliczyć podatek, także dostarczają do urzędu skarbowego pit 36. Jeżeli ktoś nie jest przekonany czy ma obowiązek wypełnić formularz 37 czy 36, to najwłaściwszym wyjściem będzie zaglądnięcie do Internetu; hasło pity 2016 będzie wyjątkowo powszechne i pozwoli nam znaleźć wartościowe wiadomości oraz porady powiązane z wypełnianiem formularzy podatkowych. Możemy też zwrócić się z zapytaniem do profesjonalisty - pit 2017 online.
rozliczanie podatków online
Napisane przez: "PictureYouth"
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dobrze także pamiętać, iż jeśli zamykaliśmy jakąkolwiek firmę w poprzednim roku, która opodatkowana była na zasadach ogólnych, to także mamy obowiązek wypełnić pit 36, a nie 37. Jednakże dochody z działalności rolniczej nie są rozliczane przy pomocy tego formularza. Mało kto wie, ale przychody nieletnich pociech także trzeba wpisać do arkusza pit 36.


Więcej tekstów

Lombard to znakomite miejsce, aby szybko zdobyć gotówkę albo znaleźć dobry używany sprzęt w przyzwoitej cenie

firma - widok
Napisane przez: Emiliano García-Page Sánchez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebujemy gotówki na już, a inne metody wzięcia pożyczki, na ten przykład chwilówka, nie wchodzą w grę, to dobrym wyjściem może być lombard. W tym miejscu możemy zastawić prawie każdy przedmiot albo własność oraz momentalnie otrzymamy pieniądze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.