Raz w roku przychodzi taki czas, gdy jesteśmy zobowiązani złożyć nasze zeznania podatkowe - wtedy niektórzy nie mogą zasnąć i denerwują się

Każdy zarabiający Polak musi złożyć formularz podatkowy w Skarbówce. Niestety nie ma innego wyjścia. Jesteśmy zobligowani, żeby robić to regularnie - co rok.


Nawet gdybyśmy mieli ochotę zmyślać, że taka instytucja nie istnieje, to jeżeli nie wypełnimy formularza podatkowego, to jej pracownicy szybko sami nas znajdą i nie będzie to niestety przyjemne spotkanie.


zespół cateringowy
Napisane przez: www.audio-luci-store.it
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Dlatego lepiej nie kusić losu i przyciągać duże kłopoty i mimo pewnych obaw wysłać PIT. W dzisiejszych czasach nie jest już to tak trudne, ponieważ nie musimy wychodzić z mieszkania. PIT 2016 online możemy wysłać w dowolnym momencie - Pitax. To upraszcza życie. Nie jesteśmy zmuszeni stać w ogromnych kolejkach. Z zacisza własnego salonu możemy wysłać potrzebny dokument, który wypełnimy wcześniej zaledwie w piętnaście minut. Brak stresów i niepotrzebnego tracenia czasu.


Informatycy
Napisane przez: Sebastiaan ter Burg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Znajomość polskiego prawa podatkowego staje się konieczna, o czym winni pamiętać ci, którzy zamierzają wynająć lokatorom mieszkanie

Podatek
Napisane przez: GotCredit
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rodzime prawo podatkowe, a konkretniej jego przepisy, spędzają sen z powiek wielu biznesmenom czy właścicielom niedużych punktów usługowych. Nieznajomość tego prawa może stać się powodem wielu problemów, a nawet skończyć się w sądzie. Na szczęście prawie każdy obywatel już od maleńkości bywa zaznajamiany ze znaną od starożytności łacińską maksymą, która instruuje: twarde prawo, lecz prawo.


Niejednokrotnie nie jesteśmy pewni, jak powinniśmy nazywać dokumenty, które składamy. Czy nazywać je PIT-ami 2016, ponieważ rozliczenie robimy przecież za poprzedni rok, czy może mamy używać określenia PITy 2017, gdyż wysyłamy je już w tym roku? Dla dużej grupy osób bywa to problem, który związany jest z nazewnictwem - łatwe rozliczenie pitów 2017. Ale szczerze mówiąc nie jest to kluczowy. Po prostu najważniejsze, abyśmy wypełnili dokument. Różne aplikacje w internecie umożliwią nam szybkie i sprawne wypełnienie wszystkich pól.


PIT-y istniały i prawdopodobnie będą funkcjonować jeszcze bardzo długo, dlatego warto robić wszystko, aby ulepszyć ich wypełnianie i przesyłanie.
2019/04/15, 07:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.