Duże ułatwienia dla petentów za 2016 rok

Coraz szybciej zbliżający się moment składania rozliczenia co roku niesie z sobą sporo stresu dziesiątkom tysięcy Polaków.
Perspektywa niekończących się kolejek do Urzędów już na parę miesięcy przed terminem potrafi efektywnie roztroić nerwy.


praga
Zainspirowane przez: www.orlicatravel.pl


Jednak istnieją rozwiązania, jakie są w stanie sprawnie pomóc w wypełnieniu oraz wysłaniu deklaracji – a wszystko to bez kosztów. Program do rozliczania Pit to w zbliżających się miesiącach integralny dodatek do codziennej prasy. Co roku liczba petentów, jaka korzysta z tego typu rozwiązań rośnie. Program do rozliczania Pit to najzwyklejsza wygoda – darmowe wersje dołączane do gazet umożliwiają szybsze wypełnienie deklaracji podatkowej i przesłanie jej na skrzynkę Skarbówki. W rezultacie wystawanie w długich kolejkach i trwonienie czasu jest zbędne. Tego typu programy do rozliczeń mają z reguły wbudowane różne samouczki oraz tutoriale – w rezultacie zrobienie błędu podczas wypełniania deklaracji jest zniwelowane praktycznie do 0. Dodatkowo jest się w stanie zaoszczędzić na konieczności wynajęcia księgowego.


czasu
Napisane przez: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


MousePen i608
Napisane przez: Planeta PR
Zainspirowane przez: Planeta PR


Innym wyjściem z sytuacji niż płyty dołączane do gazet jest portal podatkowy. Tego sortu serwisów obecnie istniej dość dużo, a ich liczba jedynie się zwiększa razem z przybliżającym się finalnym terminem złożenia deklaracji podatkowych.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.