E-deklaracja. Rozliczenie PIT prostsze niż myślisz

Nie musisz już dłużej korzystać z usług biura księgowego, by poprawnie wypełnić PIT. Programy on-line kroczek po kroczku przeprowadzą cię przez konkretny blankiet.


rozliczenie pit online 2017
Napisane przez: superscheeli
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Drukowanie 3d to technologia, która wykorzystywana jest w bardzo dużej ilości najróżniejszych dziedzin

profesjonalne drukarki 3d
Napisane przez: Ted Eytan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Druk 3d to aktualnie jedna z najbardziej popularnych i nowoczesnych technologii. Wykorzystuje się go w wielu najróżniejszych dziedzinach oraz gałęziach gospodarki. W kraju funkcjonuje duża ilość firm posiadających w ofercie możliwość drukowania w trójwymiarze.


Przeważnie profesjonalne drukarki 3d stosowane są do tworzenia różnych modeli oraz prototypów, które potem posłużą jako baza do projektu.


Sprawdzą format informacji, wskażą obligatoryjne pola, a czasem nawet uzupełnią je automatycznie. Kiedy jednakże okaże się, iż do twojego rozliczenia wkradnie się omyłka, będziesz mógł dokonać korekty bez dołączania dodatkowych wyjaśnień. Kolejnym ułatwieniem (ze strony Resortu Finansów) jeżeli idzie o rozliczenie (https://www.pitax.pl/pit-36) pit online 2017, jest możność wykorzystania "deklaracji wstępnie zrealizowanych". Co to oznacza w praktyce? Administracja skarbowa, na bazie danych dostarczonych przez chlebodawcę (np.

Zaprezentowana kwestia okazała się dla Ciebie użyteczna? W takim razie sprawdź dodatkowo inne tego typu posty i zobacz więcej wskazówek.

PIT-11), wypełni za ciebie większą część deklaracji. Jedyne, co musisz zrobić, to uzupełnić dodatkowe dane - dla przykładu przychody od ZUS czy rodzaj ulgi skarbowej. Jest to oferta dla osób fizycznych, jakie nie prowadzą firmy a także rozliczają się indywidualnie lub wespół z małżonkiem.


Czy zdarzyło ci się zapomnieć parafować PIT? Przy rozliczeniu online nie powinieneś się o to niepokoić. Urząd skarbowy nie wymaga elektronicznego podpisu, wykorzystuje jednak inną odmianę weryfikacji. Zanim wyślesz deklarację, program poprosi cię o wprowadzenie kwoty dochodu z zeszłego roku. Bez podania prawidłowej wielkości, nie uda się dostarczyć formularza przez sieć. W taki sposób wygląda rozliczenie pIT 2017 program.


Gdy Urząd fiskalny dostanie twe rozliczenie, zawiadomi cię o tym mailowo. W wiadomości uzyskasz tzw. Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Będzie to dowód na to, że na czas oddałeś deklarację podatkową.
2020/01/30, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.