Rynek komórkowej telefonii oraz alternatywy, jakie przed użytkownikami stawia sieć internetowa.

Choć operatorzy telefonii komórkowej tworzą coraz lepsze propozycje oraz robią coraz więcej reklam do których spraszają coraz to więcej sław, internet daje osobom, które mają potrzebę komunikowania się klasycznie przez telefon lub za darmo dużo opcji.


Nature
Napisane przez: Historyworks
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


 


Samsung Chromebook
Napisane przez: Samsung
Zainspirowane przez: Samsung


Więcej tekstów

Jakie zadania mógłby wykonywać informatyk?

kamerka Gopro Hero
Napisane przez: Thirteen Of Clubs
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Bez niesamowitych wyników postępu takiej branży, bylibyśmy aktualnie gdzieś na początku ścieżki rozwoju technologicznego. To dzięki niej posiadamy komputery, które są obecnie produkowane w wielu różnorodnych odmianach i mają swoje zastosowanie dosłownie w każdym miejscu.


W teorii informatyka to taka gałąź nauki, jaka zajmuje się przetwarzaniem danych, a także technologiami ich zapisywania.


Wystarczy, że posiadać będziemy łączność z internetem, a poprowadzimy rozmowę z każdym, kto też ma dostęp do internetu, choć od czasu do czasu także należy połączyć się z centrala voip. Potrzebny będzie smartphone lub (wypatrz promocje) komputer, komfortowa miejscówka oraz trochę czasu wolnego, aby czerpać radość z rozmowy. A co jeśli chcemy mieć komórkowy telefon za pomocą którego będziemy mieli możliwość komunikować się ze wszystkimi platformami?


 


Otóż istnieje taka możliwość. Jest to technologia pod enigmatyczną nazwą VoIP (terminale VoIP) (ang. Voice over Internet Protocol – Głos przez Protokół Internetowy). Technologia ta daje możliwość przekazywania głosu przez internet. Operatorzy VoIP, którzy mają centrala voip mają możliwość oferować niewysokie ceny głosowego połączenia przez to, że nie muszą trzymać kosztownej infrastruktury komórkowej sieci.


telewizor plazmowy
Napisane przez: Eurritimia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Koszty takiej rozmowy także są konkurencyjne o atrakcyjne, a operatorzy VoIP oferują często rozmowy międzykrajowe bez opłat w obrębie tej samej sieci. Do wykonania połaczenia przez VoIP niezbędny będzie dostęp do szerokopasmowego Internetu, aby efektywnie połączyć się z centrala voip i telefon IP lub komputer.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.