Za pomocą technologii informatycznej nasze budynki zyskują nową jakość.

Gdy chcemy postawić dom, należy pomyśleć przyszłościowo.


Nasz budynek może okazać się przyjaznym, lecz bardzo złożonym narzędziem, w którym przyszło nam mieszkać. Zastosowane w nim technologie, głównie IT mogą być dla nas bardzo przyjazne.


Pomysł o nazwie inteligentny dom, nie jest niczym świeżym.


na placu budowy
Napisane przez: Sludge G
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


sterowanie oświetleniem
Napisane przez: Promo Pixa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Jak pracuje telemarketer? Mówimy jak to jest.

Call center, obsługa klienta
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Nie każdy może zostać pracownikiem call center. Z jakimi atrybutami scalona jest ta praca? Każdy, kto próbował swoich sił w tym zawodzie niekiedy nie jest USAtysfakcjonowany z zrealizowanych wyników.


Każdy z nas słyszał z pewnością o takim rozwiązaniu. Nie wiemy natomiast tego, że takiemu domowi z każdym rokiem przybywa inteligencji. Najnowsze rozwiązania wydają się dogadzać największym wynalazcom. Dzięki zastosowaniu informacji z czujników i detektorów inteligentny dom samodzielnie dopasuje się nie tylko do obecności domowników, ale też czynników wewnętrznych i z zewnątrz takich jak choćby temperatura, nasłonecznienie czy wilgotność powietrza. Dzięki temu inteligentny budynek znacznie podnosi komfort życia zwyczajnego jego użytkowników. Inteligentny dom ma swój własny system "dowodzenia". Z pomocą kompleksowego systemu i informacjom, które doń docierają, nasz budynek samodzielnie umie podjąć najlepszą decyzję w wielu dziedzinach funkcjonalności.


Przykład nowoczesnego biura
Zainspirowane przez: lodzdesign.com


Myśląc o inteligentnych rozwiązaniach dla naszych domów myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie. Plany alarmowe, kontroli, przeciwpożarowe, czy też dostępu znaleźć można w ofercie wyspecjalizowanych firm tej specjalności. Innym istotnym elementem naszego rozumnego domu może okazać się sterowanie oświetleniem ospel-presto.pl/dlaczego-presto/ Zainstalowane systemy informatyczne mogą dać przyzwolenie na sterować oświetleniem naszego budynku. Automatyczne zapalanie i wygaszanie światła to tylko początek.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.