Systemy Contact Center

Postęp technik telekomunikacyjnych doprowadził do powstania w naszym kraju zmiany zwyczajów obywatelskich oraz konsumenckich. KIasyczna odmiana kontaktu międzyosobowego którym jest bezpośrednie spotkanie dwóch osób, jest stosowana znacznie rzadziej do obsługi konsumenta niż jeszcze 5 lat wstecz.


Coraz to sporzej organizacji (przykładem może być sektor usług finansowych), rezygnuje z kosztownych inwestycji w biura obsługi konsumenta na rzecz elektronicznych rodzai kontaktu. Natomiast na znaczeniu zyskały takie odmiany jak rozmowa telefoniczna, poczta e-mail, czat bądź interaktywna strona www. Mnóstwo kanałów kontaktu często wykorzystywanych przez klientów równolegle, lub sekwencyjnie (przykładowo wysyłanie pierwszego spytania przez witrynę internetową, natomiast po otrzymaniu odpowiedzi mailem telefon na infolinię) powoduje konieczność budowania poprzez organizacje podejść IT gwarantujących sprawną jego obsługę z prędką autoryzacją i personalizacją oferty.


system contact center
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Silnik
Napisane przez: Panasonic Corporation
Zainspirowane przez: Panasonic Corporation


System Contact Center, albo też Call Center jest to z ang. literalnie centrum telefoniczne. Jednakże bardziej odpowiednie przeniesienie owego znaczenia pojęcia na język polski to: centrum kontaktów z klientami. Niezwykle często systemy CC są jednym z fragmentów wchodzących w zespół systemu zarządzania klientami w rodzaju CRM. System - więcej na tej stronie - Contact Center jest to ogół infrastruktury oraz aplikacji służących do masowego kontaktu z nabywcami przy użyciu rozmaitych kanałów komunikacji elektronicznej w tym także telefonu jako głównego nośnika.


Więcej tekstów

W Internecie bez problemu nabędziemy komórkę w wyjątkowo okazyjnej cenie

SAPPHIRE Edge-HD2
Napisane przez: SAPPHIRE
Zainspirowane przez: SAPPHIRE
Jeśli chcemy zakupić nowy smartfon, to dobrze będzie rozglądnąć się w propozycjach sklepów. Z pewnością znajdziemy wyjątkowe promocje oraz dużo zaoszczędzimy.


Jeśli potrzebna nam tania komórka, to doskonałym rozwiązaniem może być zajrzenie do Internetu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.