Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy na nim panują.

Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie w ogromnym tempie. Przez rok w krajach całego świata są sprzedawane miliony urządzeń tego typu, a co kilka miesięcy pojawiają się kolejne odsłony najbardziej popularnych serii.


pieniądze
Napisane przez: Rikard Fröberg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Każda z nowych premier budzi wiele emocji, a chyba największe będą dotyczyć firmy Apple. W części krajów smartfony z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem mają ogromną popularność, a ludzie stoją niekiedy nawet po parę dni w kolejkach, żeby jako pierwsi kupić nowiutki iphone 8 - iphone 8 jest szybki. Zresztą smarftony Apple rozbudzały emocje już od najwcześniejszych modeli. Dokładnie to samo działo się w roku 2008, kiedy ukazał się iphone3, lecz również w latach późniejszych, kiedy na rynek wchodziły kolejne modele. Przy innych firmach jest bardzo podobnie, na przykład seria Galaxy Samsunga również błyskawicznie znika z półek jak tylko się tam zjawi.


Więcej tekstów

Jaką rolę spełniają różnego rodzaju rankingi elektronicznego sprzętu przy jego kupowaniu przez klientów.

Czujniki zbliżeniowe
Napisane przez: Joshua Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przy wybieraniu różnych usług czy przedmiotów istotne jest, żeby były one jak najlepszej jakości. Dlatego też często decyzje takie są odpowiednio przemyślane, przez co przyszły właściciel powinien być zadowolony z wyboru.


Lecz na tak dużym rynku chętnych do zarobienia jest znacznie więcej.

Jeśli użyta w tym materiale retoryka do Ciebie trafia, to zobacz tu muzyka bez zaiks inne tego typu posty - one dotyczą zbliżonej problematyki.

Niektórzy producenci konkurują nie tylko rozmiarem ekranu i ilością pamięci, lecz również nietypowymi funkcjami. Przykładowo kazam tv 4.5 w pierwszej chwili będzie wyglądał jak przeciętny, dobrze wyposażony smartfon oparty na Androdzie (rekomendowana strona). Jednak tym, co go wyróżnia pośród innych jest tuner DVB-T, umożliwiający oglądanie telewizji.


Tak duża popularność smartfonów i fakt, że się je coraz częściej zmienia, ma także wpływ na rynek związany z akcesoriami, który rośnie w dynamicznym tempie. Klienci kupują przede wszystkim ładowarki, słuchawki i kable, a także różnego rodzaju obudowy i etui, na przykład takie jak iphone bumper.
2020/09/11, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.