Każde miasto powinno jak najwięcej się reklamować, żeby przyciągać dużą ilość turystów i potencjalnych inwestorów.

Świetną formę takiej reklamy stanowi film


Każde miasto ma swoje własne walory, jakimi może przyciągać podróżnych, jednak nie wszyscy je poznają, jeżeli nie będą one właściwie promowane.


Aparat cyfrowy BenQ P1410
Napisane przez: BenQ
Zainspirowane przez: BenQ


obrazeczek - dom
Napisane przez: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Do tego celu najlepiej nadają się różnego typu reportaże filmowe.


Odbiorcy lubią tą formę przekazu, jaką jest film (magic eye), szczególnie jeśli jest on odpowiednio dobrze zmontowany. W tym przypadku liczą się w szczególności wrażenia estetyczne, dlatego jak najlepszej jakości obraz i dźwięk to podstawa. Rzecz jasna pod uwagę warto również brać czas emisji – nie powinien być on za długi, aby nie zniechęcić odbiorcy już na wstępie do obejrzenia - reportaż filmowy.


XP 90C  Radiator
Napisane przez: night-modders.com
Zainspirowane przez: night-modders.com


Filmy promocyjne Śląsk to jeden z rodzajów narzędzi, które można stworzyć na potrzeby promocji miasta, jednak niezwykle pożyteczny. Można je puszczać na telebimach, ale również w formie reklamy telewizyjnej, czy na różnego rodzaju wydarzeniach, jak sympozja czy festiwale. Możliwości jest więc dużo. Jeśli film będzie odpowiednio zmontowany, podczas paru minut będzie mógł zaprezentować piękno konkretnego miasta – jego malownicze krajobrazy, mieszkańców, tradycyjne zwyczaje, czy atrakcyjne miejsca, jakie warto zobaczyć.


Rzecz jasna trzeba pamiętać, że dany film winien być dopasowany do rodzaju promocji. Inaczej bowiem powinno się przedstawić miejsce, które ma zachęcić sponsorów do tworzenia miejsc pracy, a inaczej, aby skłonić mieszkańców innych miejscowości czy też krajów do przyjazdu do naszego miasta - noxmedia.pl.


Więcej tekstów

Światowe mechanizmy wspierające zarządzanie w firmach - czyli bardzo wyspecjalizowany pakiet SAP.

finanse firmy
Napisane przez: peddhapati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Współcześnie każdy kto pragnie prowadzić przedsiębiorstwo powinien być gotowy na to, że konkurencja czuwa i tylko czeka na błąd. W takich czasach powinno się rozpatrywać i stosować błyskawicznie dostępne, szczegółowe i praktycznie każde informacje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.