Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis oraz zegarek z kamerą

Kamery nie są wykorzystywane tylko do tworzenia filmów, jakie są później emitowane w kinach nie mamy na myśli nawet kamery w smartfonach, kamerkach typu GoPro czy w autach. Chcemy poruszyć zupełnie, według nas temat – interesują nas kamery szpiegowskie.


zegarek szpiegowski
Napisane przez: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Jakiego rodzaju możliwości będzie dawała współczesna elektronika w zakresie rejestracji dźwięku i obrazu.

ciśnieniomierz
Napisane przez: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zaawansowana Elektronika zagościła na dobre w naszym życiu, pozwalając na możliwości, o jakich jeszcze kilkanaście lat temu nikomu się nawet nie śniło. W dużej mierze jest to wynikiem postępującej miniaturyzacji, aktualnie na niewielkiej płytce zmieścić można układ który przewyższa obliczeniowymi możliwościami niejeden starszy komputer.


Czego wymagamy od tego rodzaju sprzętu? Oczywiście utrzymania całkowITej dyskrecji. Wyzwanie jest dosyć wymagające, tym bardziej gdy zarazem obraz jak i dźwięk muszą być zapisane w jakości HD. Dla fachowców w dziedzinie szpiegowania nie stanowi to obecnie wyzwania, gdyż produkowane są kamery o wymiarach nie większych niż pół centymetra, które posiadają możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1080p! Sprawdziliśmy jeden sklep detektywistyczny, żeby dowiedzieć się do czego mamy możliwość zamontować kamerkę i mikrofon wraz z pełnym pozostałym osprzętem. Dla biznesmenów, jacy przeprowadzają wiele spotkań powstał unikalny długopis z kamerą. Potrafi on nagrać film o czasie trwania 70 minut wraz z dźwiękiem w popularnym formacie AVI w rozdzielczości 1080p na kartę pamięci o jakiejkolwiek pojemności.

Ten nasz link prowadzi do wpisu, jaki ma przydatne treści - na pewno Cię zaciekawią i będą użyteczne.

Długopis nie wyróżnia się dosłownie niczym…z zewnątrz, z tego powodu że wewnątrz a w właściwie w górnej części wbudowany jest port USB wraz z SD, natomiast dolna część dalej może być używana jako długopis. Kamera zainstalowana jest powyżej skuwki, tak by można było nagrywać z poziomu kieszeni w koszuli. W ofercie jest także zegarek szpiegowski z wmontowanym jedynie dyktafonem – idealny do rejestrowania rozmów biznesowych jak również sądowych rozpraw albo razem z kamerą do bardziej wymagających.

Kiedy uznasz, że zaprezentowany w tym serwisie post jest wartościowy, kliknij ten link, a zobaczysz więcej pompa ciepła szczecin tego typu tekstów!

Kamerka uruchamiana jest po naciśnięciu guzika na bocznej obudowie i może nagrać do 70 minut na pamięć wewnętrzną o całkowitej pojemności 8 GB.


Niektóre egzemplarze mają wbudowane diody IR dzięki czemu kamera będzie rejestrowała obraz przy niewystarczającym świetle.


Sprzęt szpiegowski nie muszą służyć jedynie do szpiegowania osób trzecich, ale także kiedy potrzebujemy dyskretnie nagrać rozmowę biznesową albo chcemy mieć film świadczący o naszej niewinności.
2020/06/02, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.