Jakie były początki GoPro? Czy jakieś interesujące opcje oferuje nam GoPro4?

Zastanawiając się nad tym, jaką kamerę do nagrywania sportowych filmów kupić dobrze jest wziąć pod uwagę dobrych marek Urządzenia, które mają już pewną renomę na rynku.


Z pewnością można do takiej grupy zaliczyć sprzęt GoPro, jaki z kamerkami sportowymi kojarzy się chyba w największym stopniu.


gopro hero
Napisane przez: Daniel Kruczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kamery GoPro właśnie po to została stworzona, by podołać trudnym warunkom, w których nagrywa się filmy choćby podczas uprawiania dyscyplin sportowych na powietrzu. Nie jest prostą rzeczą, ponieważ zwykłe kamery nie do końca radzą sobie tak jak powinny. Właśnie to jest historia początku urządzenia GoPro, który został stworzony przez surfera, jaki nie był zadowolony z jakości kręcenia filmów standardową kamerą. Za jego sprawą właśnie, dziś mamy sprzęt, który możemy wziąć ze sobą wszędzie, gdyż taki GoPro Hero jest mocny i wodoodporny, co może dać bardzo dużo możliwości użycia go (www.camonboard.pl/gopro-hero.html). Oprócz tego, tą kamerę sportową o małych rozmiarach oraz niezwykle lekką, można zamontować wszędzie, przykładowo do kasku na rower czy zwyczajnie trzymać wygodnie w ręce.


Należy powiedzieć, że GoPro 4 to doskonała jakość obrazu (pełny raport na camonboard.pl). W dobrych testach ma się naprawdę doskonale i z łatwością może się mierzyć z wieloma kamerami na rynku. Ciekawą opcją jest błyskawiczne nagrywanie. W taki sposób sprzęt nagrywa już po uruchomieniu, z tego względu nie zmarnujemy żadnego z ciekawych ujęć.


Więcej tekstów

Lodówka do laboratoriów? Czy może Chłodziarka typu Laboratoryjnego? - oto jest pytanko!

Bajkonur
Zainspirowane przez: foter.com
Wbrew pozorom określenie "lodówka laboratoryjna", nie jest autentycznym określeniem sprzęciku, który dzisiaj weźmiemy na tak nazywaną "tapetę". Jest jednak bez wątpienia faktem, że tego rodzaju sprzęcik jest niezbędny do roboty wewnątrz napomkniętych laboratoriach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.