Współczesne parkingi wzbogacony o rezerwacyjnym systemem

W przepełnionych miejscowościach znalezienie punktu parkingowego – nawet odpłatnego – może być prawdziwym wyzwaniem. A gdyby tak można było zarezerwować miejsce parkingowe przedtem i nie tracić czasu na poszukiwania, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednak nie jedynie do przyjmowania opłat za usługę parkingową, lecz też do organizacji pracy parkingu.
Oracle
Napisane przez: Raido
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Funkcjonują już bowiem testowe systemy, w jakich kierowca wysiada z pojazdu w dogodnym położeniu – dla przykładu w pobliżu wejścia do centrum handlowego. W następnej kolejności po wydaniu przez kierowcę dyrektywy za pośrednictwem stosownej aplikacji podłączony do sieci internetowej czterokołowiec – już bez kierującego – kierowany jest bezobsługowo na miejsce postoju. System parkingowy oparty będzie o rezerwację on-line dopełnianą za pomocą strony internetowej (czytaj na transcom-system.com.pl). Przy projektowaniu systemu zadbano zarówno o stałych użytkowników parkingu oraz osoby, jakie z parkingu korzystają rzadko. Przy rezerwacji miejsca, informacja o zarezerwowanym miejscu parkingowym zostaje automatycznie przekazana do systemu oraz przy wjeździe na parking, starcza zeskanować kod QR.


Urządzenie pomiarowe
Napisane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


System przedsprzedaży, został naturalnie połączony z systemem zapewniającym zarządzanie liczbą dostępnego miejsca celem jak najbardziej dokładnej optymalizacji powierzchni.
Wyjścia tego typu, tak jak bramki obrotowe prawdopodobnie będą wprowadzane w coraz większej liczbie parkingów – kłopoty z przystępnością miejsc dla czterokołowców są bowiem coraz to częstsze (szukaj na transcom-system.com.pl). Zaś umożliwienie oszczędzenia najcenniejszego w tym momencie zasobu, którym jest czas, jest to gigantyczna przewaga konkurencyjna.
2017/08/18, 09:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.