Jak można samodzielnie szpiegować? Co potrzebujemy do takiego zadania?

Może przyjdzie taki czas, iż będziemy potrzebować pomocy detektywa. To bardzo często kojarzy się ze śledzeniem jakieś osoby i kolejnymi działaniami, jak rozpoznanie terenu czy uwiecznianie na zdjęciach dziwnych zachowań.


Należy mieć nadzieję, że nie będziemy w tego rodzaju sytuacji, że detektyw sklep detektywistyczny będzie niezbędny. Jeśli jednak zajdzie tego rodzaju potrzeba, to samodzielnie jesteśmy w stanie tak działać.


Kuchnia, lodówka Candy
Napisane przez: Candy Hoover Polska
Zainspirowane przez: Candy Hoover Polska


Więcej tekstów

Co to okazują się być programy komputerowe, kto je robi oraz do jakiego celu mogłyby służyć?

tablet
Napisane przez: Anders Eriksson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W jakim miejscu mogłaby być obecnie populacja ludzka, żeby nie tak wszechstronnie używane dziś laptopy? Są one coraz mniejsze i coraz doskonalsze. Dla przykładu czy wiesz, że dzisiejszy telefon posiada większą moc obliczeniową niż wszystkie laptopy w centrum dowodzenia NASA w czasach pierwszych lotów na Księżyc?


Dziś te komputery okazują się być dokładnie w każdym miejscu i w olbrzymim stopniu ułatwiają nam powszednie bytowanie.


Przynajmniej w określonym stopniu, a niezbędne są tu różnorodne gadżety, które gwarantuje sklep detektywistyczny. W takim sklepie odnajdziemy różnorakie przedmioty konieczne w trakcie powadzenia własnego śledztwa. Pewne z nich są bardziej drogie i zaawansowane, jakich prawdopodobnie nie będziemy potrzebować, kolejne mniejsze oraz dostępne dla każdej osoby. Objętość tego artykułu nie pozwala na wspomnienie o wszystkich, lecz określone gadżety są godne uwagi. Może je kupić każdy człowiek.


Pierwszym z nich jest długopis z kamerą. Taki niepozorny, mały, taki jaki ma każdy z nas. Dzięki temu można sfilmować to, co planujemy, nie ujawniając się jednocześnie z naszym zamiarem. Jest świetny na przykład jak wybieRAMy się na rozmowę kwalifikacyjną lub po prostu jeżeli idziemy na jakąkolwiek rozmowę i są podejrzenia, co do konkretnej osoby.


W takim samym sensie dobrym gadżetem jest także zegarek szpiegowski, który pełni dość identyczną rolę, co długopis, a jego najbardziej znaczącą zaletą jest to, że nikt się nie dowie, że w tym momencie właśnie uwieczniamy określone zdarzenie. Te dwa gadżety mogą być bardzo pomocne w każdej sytuacji, na początek właściwe nie potrzebujemy nic więcej.
2018/12/06, 08:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.