Jaką zakupić kamerę do pojazdu? Komu może się ona przydać?

Ciężko dzisiaj sobie wyobrazić życie bez pojazdu, korzystamy z niego na co dzień, załatwiamy tak wiele spraw. Czasami mamy dość dziwne sytuacje na drodze, a w takich właśnie okolicznościach przydatny byłby sprzęt, jaki jest w stanie to uwiecznić.


Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Napisane przez: Bugatti
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl


Tego rodzaju właśnie jest kamera do auta.


Korzysta z niej coraz większa ilość osób, bo należy potwierdzić, iż nie jest zbyt kosztowna, a oferuje fantastyczne rezultaty. Najzwyczajniej w świecie jest w stanie nagrywać całą naszą trasę, choćby tylko dla siebie, a być może zarejestrujemy coś, co później będzie stanowiło dowód w sprawie, np. dla policji. Kamera samochodowa już wiele spraw tak załatwiła, tak więc ciężko sobie dzisiaj wyobrazić kierowcę, który sporo podróżuje i nie ma jej przy sobie.


Ustawiamy ją po prostu z przodu, a ona wszystko rejestruje. Możemy też umieścić drugą na tyle, jak tylko jest na to ochota. Pamiętajmy, że Wybór jest znaczący, a kupimy ją w sklepie, w jakim możemy kupić dużo pozostałych ciekawych urządzeń, takich jak podsłuchy. Ciekawie jest np. w Rosji, gdzie taką kamerkę ma praktycznie każdy kierowca. Tam jest to tak powszechne, bo jest duża korupcja więc kierowcy chcą nagrywać zaistniałe zdarzenie.


Więcej tekstów

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednak nie są to jednak takie zwykłe nagrania, takie jakie moglibyśmy spokojnie wykonać z naszego tabletu. Najlepiej należy tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj filmy dotyczą środowiska w momencie wykonywania rozmaitych wyczynowych aktywności. Dlatego mamy okazję by mówić o potocznie nazywanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny styl funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej sytuacji.


Mają wtedy dowód, kiedy coś się wydarzyło, nie muszą polegać na opinii policjanta, która nierzadko jest błędna.


U nas nie ma takich problemów, lecz w czasie wypadku jest konieczna, by pokazać, kto naprawdę popełnił błąd. Jednakże taka kamerka nie musi się tylko kojarzyć z jednym, ponieważ jak ktoś lubi nagrywać swoją jazdę, to lepsza będzie kamera sportowa, która dokładnie zarejestruje naszą efektowną jazdę.
2017/12/04, 10:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.