Wybór notebooka – czym się kierować przy takim wyborze

Na pewno każdy z nas lub chociaż spora część nas stanęła kiedyś przed zadaniem jakim było wybór laptopa. Zastanawialiście się kiedyś czym trzeba się kierować przy tak istotnym wyborze? Ja z punktu widzenia kobiet mogę śmiało przyznać, iż najważniejszą rolę gra aparycja, jednakże zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele innych funkcji, które należy wziąć pod uwagę.


ISS
Napisane przez: Weltbild.pl
Zainspirowane przez: Weltbild.pl


Co zatem do nich się zaliczy?


Zakup laptopa to niezwykle trudne wyzwanie, szczególnie dla tych osób, które nie śledzą na bieżąco nowinek technologicznych. Czym więc winno się kierować przy tego typu wyborze? Naturalnie ważną kwestią będzie tu przeznaczenie nowego laptopa – jeśli potrzebujemy go wyłącznie do sprawdzania poczty, czy wiadomości, będzie nam wystarczył zwykły laptop, jeśli jednakże będzie on nam potrzebny do gier czy projektowania, musimy zwrócić szczególną atencję na jego funkcje.


biurko i komputer
Napisane przez: Brandt Kurowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Do jednych z najlepszych modeli i na pewno docenianych na rynku, należą notebooki firmy asus. Ciekawym jest z pewnością model asus 1001pxd – jest on jednym z najczęściej wybieranych laptopów i otrzymuje naprawdę wiele pozytywnych opinii. Należy podkreślić, iż model ten zakupimy w naprawdę dobrej cenie.


Kolejnym producentem na międzynarodowym rynku laptopów jest acer, który także należy do światowej czołówki. Wyprodukowane przez tę matkę laptopy takie jak aspire one bądź aspire v5 laptop aspire v5 są warte atencji- są to bowiem klasyczne małe notebooki do podstawowych zadań.


Jeśli zakup notebooka mamy już za sobą, należy zadbać o jego stan – głupio byłoby zniszczyć tak dobry sprzęt.


Więcej tekstów

Szkiełka hartowane na komórkę - czyli, funkcjonalność oraz ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Nowy Walkman® serii W
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony
Jak to samiutka nazwa wskazuje, szkiełko typu hartowanego, jest to szkiełko o bardzo wysokiej "hardości", czyli najzwyczajniej twardości oraz wytrzymałości. Jednak w jaki sposób takiego typu szkło może nam pomóc, poza zwykłą ochroną telefonu przed zarysowaniami? Czy ona nie ograniczy naszym osobom możliwości dotykowych? W jaki sposób się ją zakłada? Czy wszystkie szybki pasują do każdziutkiego telefonu komórkowego? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - właśnie dzierganego - artykuliku!


chociaż niejeden o tym nie wie, szkła ochronne na telefon, są to szkła hartowane, które to bywają obecnie najmocniej twardym oraz niezawodnym metodą do zabezpieczenia komórki typu smartfon.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.