Wpływ zaawansowanych technologii w działalności marketingowej - zobacz, co jest teraz na topie

Używamy netu do bardzo wielu zamysłów. Najbardziej rozpowszechnione jest zapewne korzystanie ze społecznościowych portali, co łączy się przede wszystkim z zabawą ale też wyszukuje się informacji.
W internecie przeprowadza się też badania marketingowe przykłady to „wyskakujące” okienka z ankietami, w jakich proszeni jesteśmy o wyrażenie sądu o danym produkcie lub usłudze. Portale społecznościowe służą też do komunikowania się np. w sprawach publicznych. Nadają się doskonale do publikowania krótkich haseł mających przekonać nas do dowolnych sądów. Takie wykorzystywanie portali jakąś część z nas motywuje do odnalezienia odpowiedzi na pytanie: jak usunąć konto na Twitterze (http://alterweb.pl/-jak-szybko-usunac-konto-w-serwisach-spolecznosciowych). Atutem takiego kanału komunikacji jest jego popularność. W prosty i względnie tani sposób można dojść do tysięcy adresatów z informacją. Wspomniane portale wykorzystują też programy afiliacyjne wyszukujące nowych kanałów dystrybucji (http://alterweb.pl/-czym-sa-i-jak-dzialaja-programy-afiliacyjne). Programy afiliacyjne są to po prostu rabaty oferowane klientom pod pewnymi warunkami, np. za udostępnienie reklamy na swoim profilu możemy pozyskać kod na sprawunki rabatowe w sklepie internetowym.
internet
Napisane przez: Jorge Franganillo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

W dużych miastach tworzy się coraz to więcej punktów sprzedających wykwalifikowany druk 3d

Drukarnia 3d
Napisane przez: Steve Jurvetson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obecnie da się dojrzeć, że wiele osób stosuje współczesne techniki do otwierania własnego biznesu. Jest to ogromnie potrzebne zjawisko, które pozwala na dalszy progres poszczególnych specjalizacji i okazję oferowania coraz korzystniejszych usług kupującym. Do tego typu usług należy ewidentnie drukowanie w formacie 3d.


Programy afiliacyjne mogą mieć też formę kart podarunkowych za zakup w określonej wysokości. Taką kartę można wykorzystać bezterminowo czy przez wskazany czas. Podstawową korzyścią dla przedsiębiorstwa uczestniczącego w programie jest pozyskanie wiernego klienta, a to nader cenna zdobycz z punktu spojrzenia marketingu a także ekonomicznych celów firmy. Zadowolony nabywca bowiem najpewniej przyprowadzi ze sobą swoich znajomych lub poleci ten właśnie sklep lub produkt, co może przynieść przedsiębiorstwu przewagę konkurencyjną. W sytuacji globalnej ekonomii rzecz nie do przecenienia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.