Zepsuła Ci się pralka albo lodówka? Zobacz, jak możesz oszczędzić nieco na naprawie!

Zepsuty sprzęt AGD czy RTV to zmora praktycznie każdego człowieka. Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz, dojdziesz bez wątpliwości do wniosku, iż zazwyczaj naprawa kosztuje dużo, a równocześnie przy wizycie domowego fachowca nie zawsze masz gwarancję, iż będzie on w stanie naprawić dany sprzęt.


Jak w takich wypadkach sobie radzić? Na czym można zaoszczędzić?


OpenOffice.org
Napisane przez: Grand Parc - Bordeaux, France
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Zakup części zamiennych


Jeżeli sam nie znasz się na naprawach sprzętów AGD czy RTV, bez wątpliwości lepiej się za to nie zabrać, ale wezwać fachowca. Wybierając konkretną osobę, staraj się kierować na przykład opiniami przyjaciół albo pozytywnymi komentarzami w internecie. Jak jednakże można oszczędzić na wzywaniu fachowca? Jeżeli trzeba wymienić którąś część, zwyczajnie przejdź się do sklepu i zakup ją samodzielnie - wtedy będziesz mieć gwarancję, że naprawy AGD nie będą Cię kosztować więcej niż jest to konieczne - dodatkowe info (dodatkowe info). Jeżeli zdecydujesz się na zamontowanie części zakupionej przez fachowca, wówczas możesz być praktycznie pewien, iż będzie ona o wiele droższa niż zakupiona bezpośrednio w sklepie.


Spróbuj naprawiać sam!


wizerunek - pojazd
Napisane przez: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wystarczy, że kupisz tani termostat do lodówki Polar czy inną część, która jest Ci potrzebna, a w internecie znajdziesz sporo wiadomości na temat tego, jk dokładnie ją wymienić. Jeśli tylko nie masz dwóch lewych rąk, niewątpliwie sobie z tym poradzisz! - www.north.pl/lodowki/czesci-polar/termostaty-do-czn286b-lodowki-polar,184,CZN286B,m980332.html (www.north.pl/lodowki/czesci-polar/termostaty-do-czn286b-lodowki-polar,184,CZN286B,m980332.html)


Więcej tekstów

Urządzenia elektroniczne są najlepszym, mikołajkowym upominkiem!

najlepsze prezenty
Napisane przez: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Myślisz co ucieszy Twoich bliskich? Już teraz poczytaj opinie innych klientów odnośnie sprzętów elektronicznych, żeby wiedzieć co podarować swoim bliskim pod choinkę. Jeśli poszukujemy prezentu dla córki to powinniśmy postawić na coś kompatybilnego z jej zainteresowaniami. Wszystkie małe dziewczynki uwielbiają popularne i lubiane gwiazdy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.