Zepsuła Ci się pralka albo lodówka? Zobacz, jak możesz oszczędzić nieco na naprawie!

Zepsuty sprzęt AGD czy RTV to zmora praktycznie każdego człowieka. Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz, dojdziesz bez wątpliwości do wniosku, iż zazwyczaj naprawa kosztuje dużo, a równocześnie przy wizycie domowego fachowca nie zawsze masz gwarancję, iż będzie on w stanie naprawić dany sprzęt.


Jak w takich wypadkach sobie radzić? Na czym można zaoszczędzić?


USB]


Zakup części zamiennych


Jeżeli sam nie znasz się na naprawach sprzętów AGD czy RTV, bez wątpliwości lepiej się za to nie zabrać, ale wezwać fachowca. Wybierając konkretną osobę, staraj się kierować na przykład opiniami przyjaciół albo pozytywnymi komentarzami w internecie. Jak jednakże można oszczędzić na wzywaniu fachowca? Jeżeli trzeba wymienić którąś część, zwyczajnie przejdź się do sklepu i zakup ją samodzielnie - wtedy będziesz mieć gwarancję, że naprawy AGD nie będą Cię kosztować więcej niż jest to konieczne - dodatkowe info (dodatkowe info). Jeżeli zdecydujesz się na zamontowanie części zakupionej przez fachowca, wówczas możesz być praktycznie pewien, iż będzie ona o wiele droższa niż zakupiona bezpośrednio w sklepie.


Więcej tekstów

Trwałe gadżety do smartphonów

pokrowiec Huawei Honor 5X
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony
Rynek związany z telefonami komórkowymi jest obecnie niezwykle bogaty oraz różnorodny. Bogactwo wszelkiego rodzaju akcesoriów sprawia, że każdy na pewno znajdzie coś właściwego dla siebie.


Kiedy chcemy zakupić komórkę, na pewno dogłębnie analizujemy dostępne na runku modele, czytamy o ich zaletach oraz mankamentach, porównujemy konkretne propozycje oraz szukamy tej z najkorzystniejszą ceną.


Spróbuj naprawiać sam!


wizerunek - pojazd
Napisane przez: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wystarczy, że kupisz tani termostat do lodówki Polar czy inną część, która jest Ci potrzebna, a w internecie znajdziesz sporo wiadomości na temat tego, jk dokładnie ją wymienić. Jeśli tylko nie masz dwóch lewych rąk, niewątpl www.north.pl/lodowki/czesci-polar/termostaty-do-czn286b-lodowki-polar,184,CZN286B,m980332.html (www.north.pl/lodowki/czesci-polar/termostaty-do-czn286b-lodowki-polar,184,CZN286B,m980332.html)na do mężczyzn, kto jednak powiedział, iż w dzisiejszych czasach również i dziewczyny nie mogą być złotymi rączkami? Jeżeli choć trochę interesujesz się tego rodzaju sprawami i choć trochę się na tym znasz, a jednocześnie masz trochę wolnego czasu, wtedy zdecydowanie powinieneś spróbować dokonać naprawy osobiście.
2018/07/11, 18:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.