Zepsuła Ci się pralka albo lodówka? Zobacz, jak możesz oszczędzić nieco na naprawie!

Zepsuty sprzęt AGD czy RTV to zmora praktycznie każdego człowieka. Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz, dojdziesz bez wątpliwości do wniosku, iż zazwyczaj naprawa kosztuje dużo, a równocześnie przy wizycie domowego fachowca nie zawsze masz gwarancję, iż będzie on w stanie naprawić dany sprzęt.


Jak w takich wypadkach sobie radzić? Na czym można zaoszczędzić?


OpenOffice.org
Napisane przez: Grand Parc - Bordeaux, France
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Zakup części zamiennych


Jeżeli sam nie znasz się na naprawach sprzętów AGD czy RTV, bez wątpliwości lepiej się za to nie zabrać, ale wezwać fachowca. Wybierając konkretną osobę, staraj się kierować na przykład opiniami przyjaciół albo pozytywnymi komentarzami w internecie. Jak jednakże można oszczędzić na wzywaniu fachowca? Jeżeli trzeba wymienić którąś część, zwyczajnie przejdź się do sklepu i zakup ją samodzielnie - wtedy będziesz mieć gwarancję, że naprawy AGD nie będą Cię kosztować więcej niż jest to konieczne - dodatkowe info (dodatkowe info). Jeżeli zdecydujesz się na zamontowanie części zakupionej przez fachowca, wówczas możesz być praktycznie pewien, iż będzie ona o wiele droższa niż zakupiona bezpośrednio w sklepie.


Spróbuj naprawiać sam!


wizerunek - pojazd
Napisane przez: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wystarczy, że kupisz tani termostat do lodówki Polar czy inną część, która jest Ci potrzebna, a w internecie znajdziesz sporo wiadomości na temat tego, jk dokładnie ją wymienić. Jeśli tylko nie masz dwóch lewych rąk, niewątpliwie sobie z tym poradzisz! - www.north.pl/lodowki/czesci-polar/termostaty-do-czn286b-lodowki-polar,184,CZN286B,m980332.html (www.north.pl/lodowki/czesci-polar/termostaty-do-czn286b-lodowki-polar,184,CZN286B,m980332.html)


Więcej tekstów

Markety i serwisy komputerowe w Krapkowicach - na co należy zwrócić uwagę?

komputer
Napisane przez: Mace Ojala
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Aktualnie komputer jest jednym z urządzeń, które towarzyszą wielu osobom na co dzień tak samo w pracy, jak i w życiu osobistym. Coraz nowsze typy wstrząsają rozwiązaniami, dzięki którym wykorzystywanie z tego sprzętu jest znacznie sprawniejsze. Nie sposób ukryć, że w znacznej części jest obecnie zasadniczym instrumentem do poznawania świata i zdobywania wiedzy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.