Elektroniczna wymiana danych - co to dokładnie jest oraz w czym konkretnie może nam pomóc?

Czym jest dokładnie EDI, czyli z języka angielskiego Electronic Data Interchange oraz jak konkretnie posiada związek z napomkniętą w temacie elektroniczną wymianą danych? Jaki konkretnie jest jego najważniejszy cel oraz co nam umożliwia jego stosowanie? To wszystko oraz znacznie więcej nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego - felietonu!


Ponad wszystko na samym początku musimy wyjaśnić, czym dokładnie bywa wspomniane we wstępie EDI.


online
Napisane przez: www.future-toys.pl


Skąd się w rzeczywistości tu wzięło? Tymczasem sam skrót EDI (który jak można zauważyć pochodzi z angielskiego) jest odpowiednikiem ciekawiącego nas dzisiaj tematu, a więc elektronicznej wymiany informacji. Co to jednak konkretnie jest? Otóż elektroniczna wymiana danych to nic innego jak najzwyczajniej w pełni zautomatyzowana wymiana różnych danych, która odbywa się między komputerami (konkretniej między ich systemami), w jakiejś określonej z góry formie przekazu (nazywanej również komunikatem). Celem EDI jest sprawić, że przekazywane informacje będą całkiem wolne od "powtórzeń", a więc dokładnie tych samych zwielokrotnionych informacji, które najzwyczajniej ma wyeliminować, przy okazji usprawniając przesył informacji, które są przekazywane szybciej i o wiele dokładniej między stronami, których to wszystko się tyczy (dla przykładu tych, które stosują do komunikowania się dokładnie >> dodatkowe informacje tej samej aplikacji).


Więcej tekstów

Dji phantom 3 professional pomoże nam wszystko zarejestrować z wysokości

tableau - firma
Napisane przez: Manuel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy kamerek, które zezwolą nam wszystko nagrywać w niecodziennych okolicznościach, to obowiązkowo musimy popatrzeć które dzisiaj mamy propozycje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.