Jaki telefon komórkowy zakupić dla nestora?

Nasi dziadkowie oraz rodzice są przyzwyczajeni do tego, że aparat telefoniczny służy do rozmów na duży dystans. Zazwyczaj w domu był jeden telefon – wiszący czy też stojący, w pełni analogowy czy też z małym wyświetlaczem i – maksimum – przenośną słuchawką.


urządzenie
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Świat jednak się zmienił. Obecnie telefony to z reguły w pełni odrębne, funkcjonalne, kieszonkowe komputery, które to oferują setki ponadplanowych zastosowań oraz funkcji. Wzrost możliwości wiąże się jednak ze stopniem skomplikowania. Obsługi smartfona musimy się nauczyć, a nauka ta może być niekiedy dosyć mozolna.

Naprawdę podoba Ci się ten post? Bardzo nas to cieszy. Zatem zachęcamy do następnych wątków - po prostu kliknij w link do wpisu (https://sklepmuzyczny.pl/c,144-monitory-studyjne).

Czym muszą się charakteryzować współczesne telefony dla seniora? Można przyjąć, iż najważniejszymi cechami jest łatwość obsługi, a więc duże przyciski, czytelny wyświetlacz i bezproblemowy interfejs. Ponadto istotne mogą się okazać dodatkowe funkcje, to jest: latarka, przycisk SOS, żywotność baterii a także wytrzymałość całej budowy.


Więcej tekstów

Funkcjonalne i oryginalne etui do Samsung Galaxy

etui do Samsung Galaxy A5
Napisane przez: goddard studio 13
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Smartfony to użyteczne, funkcjonalne telefony z wysokim wyświetlaczem dotykowym, z których entuzjastycznie korzysta niemało osób. Smartfony są niesłychanie wygodne, wielki wyświetlacz na pewno jest perfekcyjnym ułatwieniem, szczególnie jeżeli w wielu przypadkach korzystamy z Internetu w telefonie czy portali społecznościowych.


Możliwość sprawnego wybierania numeru (w wypadku kiedy opcja doboru z numerów zapisanych w pamięci telefonu nie wchodzi w grę) będzie mieć priorytetowe znaczenie. Ogromne przyciski pozwalają także na łatwe odczytywanie zamieszczonych na nich cyfr.

Jeżeli rozpatrywana tematyka okazała się dla Ciebie cenna oraz chcesz ją przestudiować też od innej strony, sprawdź więcej w witrynie (https://lingtutor.pl/) - ona też ją przedstawia.

Warto rozważyć kupno telefonu wyposażonego w podświetlane guziki. Telefon komórkowy dla seniora nie jest gadżetem i raczej nie będzie służył do oglądania filmów a także zdjęć. Z tego względu rozmiar ekranu nie ma w tym miejscu znaczenia.


Ważniejszy jest jego kontrast i należyta kolorystyka (zalecane odcienie to żółć oraz pomarańcz), dzięki jakiej wyświetlane informacje będą w wyższym stopniu wyraziste. Wyświetlacz powinien umożliwiać (tylko i aż) odczytanie wpisanego bądź dzwoniącego numeru.
2020/03/25, 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.