Oferta marki Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowin które w tym roku przedstawiła firma Sigma. Parametry obiektywu sugerują, że może to być nadzwyczaj dobry zamiennik obiektywu kitowego, który będzie proponował większą postać obrazu i wyższe cechy użytkowe. Pierścienie manualnego ostrzenia, oraz transformacje ogniskowej, są zatopione gumowa okładziną, jaka umożliwia niezwykle dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany
Napisane przez: Pic Basement
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle szerokie, że jest możliwość z nich swobodnie korzystać nawet w rękawiczkach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, który przekazuje optyczną stagnację filmu. Wytwórca deklaruje jej skuteczność na pułapie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie niezwykle dobrze niemal w każdych warunkach. Wytwórca zaopatrzył Sigma w ultradźwiękowy silnik HSM napędzający autofocus, efektem czego przebieg ostrzenia jest niemalże bezgłośny. Do zalet wypada zaliczyć wykorzystanie wewnętrznego skupiania, co powoduje, że w trakcie ostrzenia, rozmiary obiektywu i miejsce przedniej soczewki nie przekształcają się.

Sigma 17–50mm F2.8 - to nienaganny wyrób firmy Sigma. Oferuje bardzo użyteczny obręb ogniskowych w połączeniu z szeroką światło siłą i optyczną statycznością filmu. Jest również konstrukcją zapewniającą duży poziom jakości obrazu.

Na pewno wielką zaletą jest nieduży pułap winietowania, bardzo dobre przekształcenie szczegółów w środku kadru, niższe aberracje chromatyczne i komatyczne, oraz akinezja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem pewnym i cennym. Jest ofertą bardzo pociągającą i konkurencyjną, zawłaszcza jeśli skonfrontujemy jego cenę do odmiennych obiektywów.

W miejsce metalu, do budowy obiektywu użyto znaczące dla Sigmy tworzywo syntetyczne.

Jeśli zaintrygowała Cię ta sprawa, szybko sprawdź link etui Xiaomi Redmi Note 5 Pro a dowiesz się o wiele więcej danych, które na pewno wywołają u Ciebie szeroki uśmiech.

Jest to materiał sztywny, którego matowa powierzchnia wywołuje odczucie jakby była pryskana delikatnym brokatem. Pojedyncze elementy tubusu są ze sobą dokładnie powiązane, a kręgi pracują płynnie, precyzyjnie i z delikatnym oporem. Wielką wartością Sigma 17–50mm F2.8 jest bardzo dobra jakość utworzenia. Charakteryzuje go także niezła jakość i stabilizacja obrazu.
2019/03/09, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.