Oferta marki Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowin które w tym roku przedstawiła firma Sigma. Parametry obiektywu sugerują, że może to być nadzwyczaj dobry zamiennik obiektywu kitowego, który będzie proponował większą postać obrazu i wyższe cechy użytkowe. Pierścienie manualnego ostrzenia, oraz transformacje ogniskowej, są zatopione gumowa okładziną, jaka umożliwia niezwykle dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany
Napisane przez: Pic Basement
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle szerokie, że jest możliwość z nich swobodnie korzystać nawet w rękawiczkach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, który przekazuje optyczną stagnację filmu. Wytwórca deklaruje jej skuteczność na pułapie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie niezwykle dobrze niemal w każdych warunkach. Wytwórca zaopatrzył Sigma w ultradźwiękowy silnik HSM napędzający autofocus, efektem czego przebieg ostrzenia jest niemalże bezgłośny. Do zalet wypada zaliczyć wykorzystanie wewnętrznego skupiania, co powoduje, że w trakcie ostrzenia, rozmiary obiektywu i miejsce przedniej soczewki nie przekształcają się.

Sigma 17–50mm F2.8 - to nienaganny wyrób firmy Sigma. Oferuje bardzo użyteczny obręb ogniskowych w połączeniu z szeroką światło siłą i optyczną statycznością filmu.

Przekonaj się, że taka wskazówka spod linku (https://diseco.pl/index.php/systemy-oddymiania/) nie umknie Twojej uwadze, gdyż nakreśla dokładnie tego typu tematykę, jak artykuł, który właśnie w teraz czytasz.

Jest również konstrukcją zapewniającą duży poziom jakości obrazu.

Na pewno wielką zaletą jest nieduży pułap winietowania, bardzo dobre przekształcenie szczegółów w środku kadru, niższe aberracje chromatyczne i komatyczne, oraz akinezja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem pewnym i cennym. Jest ofertą bardzo pociągającą i konkurencyjną, zawłaszcza jeśli skonfrontujemy jego cenę do odmiennych obiektywów.

W miejsce metalu, do budowy obiektywu użyto znaczące dla Sigmy tworzywo syntetyczne. Jest to materiał sztywny, którego matowa powierzchnia wywołuje odczucie jakby była pryskana delikatnym brokatem. Pojedyncze elementy tubusu są ze sobą dokładnie powiązane, a kręgi pracują płynnie, precyzyjnie i z delikatnym oporem. Wielką wartością Sigma 17–50mm F2.8 jest bardzo dobra jakość utworzenia. Charakteryzuje go także niezła jakość i stabilizacja obrazu.
2020/04/04, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.