Obiektyw jako najistotniejszy element aparatu fotograficznego

Jednym z najważniejszych fragmentów aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w dużym stopniu o jakości zdjęcia.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się niezrównaną charakterystyką ekspresyjności, realizuje wygórowane oczekiwania fotografów o pasjach twórczych i artystycznych.
Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Napisane przez: Bosch
Zainspirowane przez: Bosch


sigma 10-20
Napisane przez: David Mellis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Opracowany z optymalnym akcentem na walory artystyczne, dotrze w gusta eksploatatorów, którzy lubią kreatywny, mocny wyraz ponad spoistą strukturę, bądź wielofunkcyjność - wybierana sigma a 35 f1.4 dg hsm. Z wyjątkiem fotografii krajobrazów, sylwetek, martwej natury i typowych migawek z życia, bardzo dobrze nadają się one do fotografii, która uwalnia w fotografiku duchowego artystę. Zaplanowano go pod kątem wyrafinowanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu gwarantuje ekspresję artystyczną na najwyższym poziomie. Bardzo złożony rozkład aż 13 soczewek zapewnia niebanalne rezultaty obrazu z całkowitą ostrością.

Nie możesz się doczekać nowych interesujących wpisów na ów temat? Przekazujemy Ci fantastyczną wiadomość - kliknij projektowanie układów elektronicznych w ten link i rozkoszuj się tekstem.

Ten obiektyw winien się znaleźć w składzie fotograficznym każdego fotografa.


sigma a 35 f1.4 dg hsm
Napisane przez: Didriks
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Ekstremalnie szerokokątny obiektyw sigma 10-20 ma maksymalną ilość przesłony F3.5 w całym zakresie ogniskowych - najlepsza sigma 10-20. Rozległy kąt zapewnia zdjęcia w zaskakującej perspektywie. Optymalna ilość przesłony czyni, że obiektyw doskonale nadaje się do zdjęć we wnętrzach i umożliwia skoncentrować się na fotografowanym przedmiocie. Cztery soczewki pozwalają na poprawkę zniekształceń i gwarantują spoistą, delikatną konstrukcję obiektywu.
Wielowarstwowe osłonki antyodblaskowe łagodzą odblaski i obrazy drugoplanowe, dostarczając obraz najwyższej jakości w pełnym obrębie ogniskowych. Osłona powstrzymuje zbyteczne światło i redukuje wewnętrzne odbicia.
2020/09/01, 22:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.