Jeżeli planujemy zakupić ciężarówkę, to musimy brać pod uwagę wiele rzeczy. Na co najbardziej zwrócić uwagę?

Obecnie całkiem duża część inwestorów rozpatruje wejście w branżę oferującą usługi transportowe, by przewozić różne rzeczy na terenie naszego kraju, lecz także za granicą. W takiej sytuacji musimy wydać pieniądze na dobre pojazdy, gdyż bez potocznie zwanego TIR-a nie można brać pod uwagę długich tras. Jaką więc kupić ciężarówkę?
ciężarówka - logistyka
Napisane przez: NotrucksNolife
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niestety, chociaż pomysł kupienia ciężarówki a następnie świadczenia usług transportowych wydaje się dość prosty, to trzeba pamiętać, że w rzeczywistości tak nie jest. To praca wymagająca dużych nakładów środków. Nowa ciężarówka, jak ciężarówki daf, może kosztować kilkaset tysięcy złotych, ale to nie wszystko, gdyż trzeba jeszcze doliczyć koszty opłat na granicy oraz podatków, ewentualne wizyty w warsztacie oraz ubezpieczenia, wypłaty pracowników i bonusy.

Jeśli uznasz, że opublikowane w tym artykule informacje są warte uwagi, zobacz ponadto szczegóły tu. Będą tam tak samo wartościowe dane.

Niezbędną kwestią, bez której nie będziemy w stanie rozpocząć przygody z branżą zajmującą się transportem jest kupno ciężarówki. Do Polski dość chętnie sprowadzane są pojazdy z Zachodu, jak Anglia czy Holandia. Najnowsze dane znajdziesz też tutaj: polecane ciężarówki daf.

Więcej tekstów

Telefony dla seniorów

telefon stacjonarny przewodowy
Napisane przez: Scott Lewis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obsługa współczesnego telefonu osobie starszej zazwyczaj sprawia sporo problemów.


Nieduże klawisze nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych reumatyzmem, zaś nieduży wyświetlacz nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim znajduje.


Są na pewno bardziej korzystne cenowo porównując do nowych samochodów, ale z racji konkretnego przeznaczenia mają mnóstwo przejechanych kilometrów, a to zwiększa prawdopodobieństwo ewentualnych usterek. Przeciętny TIR robi około 10 000 kilometrów na miesiąc, nietrudno więc policzyć, jaki ma przebieg kilkuletnie auto. Pamiętajmy więc, iż kiedy kupujemy naprawdę stare auto, to na pewno przydarzy się jakaś naprawa. Najpewniejszym posunięciem będzie tu kupno nowego samochodu ciężarowego.

Myślisz, że potrzebny będzie Ci kompleksowy opis (https://www.detailing-centrum.pl/category/Water-Spot-Remover-201206) na ten ciężki temat? Nadchodzimy z pomocą - szczegółowe informacje wyszukasz na naszej następnej witrynie.

Będzie z pewnością służyć przez kilka pierwszych lat. Leasing również oferuje ciekawe rozwiązania, ponieważ sprzedawca musi nam dostarczyć dobrze działające auto. Dla zainteresowanych tematem: sprawdzone naczepy poleasingowe.


ciężarówki
Napisane przez: AngieD.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W taki jesteśmy w stanie kupować inne środki komunikacji potrzebne sprzęty, takie jak naczepy poleasingowe. Co do samochodów z dużym\ze sporym przebiegiem, pojawia się także inna kwestia. Trzeba pamiętać, iż regularnie zatwierdzane są nowe rodzaje myt. Tak więc, im więcej ciężarówka pali, tym większe myto będziemy płacić za kilometr. To różnica przeważnie niewielkiej różnicy za kilometr, więc zdaje się niewiele, ale po tak ogromnej liczbie przejechanych kilometrów znaczniej opłacalny wydaje się zakup samochodu ciężarowego z bardziej ekonomicznym spalaniem.
2020/06/03, 08:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.