Co obecnie oferują programy telewizyjne publikowane w różnych internetowych serwisach

Korzystając z telewizora bardzo często sięga się po różnego rodzaju programy, dzięki nim wie się, co będzie emitowane w najbliższych dniach. Co prawda wszystkie sieci kablowe i satelitarne oferują swoje programy, jednak przeważnie ich użytkowanie nie jest wygodne. Jeszcze całkiem niedawno ogromną popularnością cieszyły się papierowe wersje programów, wydawane z tygodniowym wyprzedzeniem. Nadal wiele osób je kupuje, szczególnie że nie kosztują one dużo, lecz mają pewne wady.


dziecko przed telewizorem
Napisane przez: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przede wszystkim nie mają niekiedy wszystkich kanałów, których będzie nawet blisko 150, a poza tym ciężko się w nich szuka. A że aktualnie sieć internetowa daje w zasadzie wszystko, co jest potrzebne, to trudno się dziwić, że od jakiegoś czasu ogromną popularnością zaczęły się cieszyć rozmaite programy w serwisach internetowych. Wprawdzie wymagają one dostępu do internetu, ale obecnie nie jest to żadnym problemem, a dają znacznie więcej możliwości niż papierowe gazetki, no i nie trzeba co tydzień chodzić do kiosku po następny numer.

Spotykany bardzo często na stronach program TV ma podobny układ. Składa się z wyszukiwarki, paska szybkich linków i sekcji która prezentuje w pionowych kolumnach programy poszczególnych stacji.

Zainteresował Cię ten artykuł? Zatem zaloguj się na naszą kolejną stronę - tam można zobaczyć ponadto (www.malafabryczka.pl/kategoria/kartki-walentynkowe/471) zajmujące treści, które dla Ciebie stworzyliśmy.

Jednorazowo tego typy sekcji jest wyświetlanych trzy lub cztery, i odpowiednimi przyciskami można je łatwo przewijać na następnekanały. Programy emitowane są od aktualnej godziny w taki sposób, że bardzo łatwo można zobaczyć, jak rozkładają się czasowo na dane godziny. Dla wielu internautów przydają się przyciski do szybkiego wybierania.


Łatwo można zmienić pokazywany program na jutrzejszy i z powrotem, oraz wejść do listy wszystkich kanałów.

Koniecznie zweryfikuj ofertę u źródła odnoszące się do archiwum pokrewnych artykułów. Są one opublikowane na innym tego rodzaju serwisie - zobacz je!

Jeżeli ktoś coś więcej będzie potrzebował, to skorzystać może z dostępnej wyszukiwarki. W wyszukiwarce można wybrać dzień emisji, zakres godzin, wybrany kanał lub grupę tematyczną. W odpowiedzi dostanie się listę programów, jaką można później normalnie oglądać. Porządne serwisy z programami mają także dokładne opisy filmów i programów, razem z wiekiem, od jakiego jest zalecane oglądanie.
Jeden z nich jest dostępny pod tym adresem: .
2020/09/17, 08:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.