Co powinieneś wiedzieć nim nabędziesz sportowy zegarek

Jakie parametry a także funkcje dobrze jest skontrolować przed zakupem urządzenia? Niżej kilka ważnych informacji, jakie mogą wesprzeć cię w wyborze stosownego modelu. W przeciągu ostatnich paru lat produkcja czasomierzy przeżyła prawdziwą rewoltę. Czasy, gdy zegarek stosowaliśmy wyłącznie do pomiaru czasu odeszły w niepamięć. Czasomierze nowej generacji są w stanie nie jedynie pokazać aktualną godzinę nieomalże we wszystkich strefach czasowych, lecz również zaskakują swoimi innowacyjnym dodatkami.
Tissot Bridgeport
Napisane przez: Tissot
Zainspirowane przez: e-arttime.pl
Wysyłanie wiadomości tekstowych, odbieranie telefonów bądź pomiar spalonych kalorii na siłowni? Tak, to wszystko jest wykonalne. Czasomierze sportowe to nie wyłącznie ładny dodatek do okrycia, lecz też praktyczne funkcje, jakie się przydadzą na co dzień wszystkim fanom czynnego trybu życia. A ceny? Wydatek na tenże zegarek to ledwo kilkaset złotych, zatem inwestycja faktycznie się opłaca.

Więcej tekstów

Nie szata zdobi człowieka…? Istotne gadżety

Napisane przez: Lorus
Sporo osób, które odznaczają się pięknym idealizmem, utrzymuje że człowiek musi być postrzegany przez pryzmat duszy, a nie wyglądu. To godne pochwały postulaty, jednak codzienność jest diametralnie różna.


Jak sama nazwa uwypukla, omawiane zegarki są przeznaczone dla entuzjastów sportu, a również osób, jakie cenią sobie funkcjonalność urządzenia. Sportowy czasomierz znajduje się również w spisie must have’ów większości gadżeciarzy, którzy praktycznie nie rozstają się z nowatorskimi technologiami. Mimo że na rynku jest sporo modeli wyposażonych w najróżniejsze mechanizmy, zegarki sportowe są często napędzane elektrycznie. Poza tym mają ekranik ledowy wyekwipowany w sporą ilość guzików, które to uruchamiają dodatkowe funkcje. Poleca zegarmistrz Dariusz Gracki.

W zależności od uprawianego sportu można dobrać model do naszych wymogów. Istnieją czasomierze dla pływaków oraz nurków. Zegarki takowe mają zwiększoną trwałość na warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest też wodoszczelność, która to umożliwia zagłębienie się nawet do stu metrów (sprawdź serwis zegarków). Takowe zegarki posiadają częstokroć odporny pasek gumowy, a także dodatkowe opcje, które bardzo się przydadzą na basenie (między innymi ciepłomierz, pulsometr, szybkościomierz). Następny wariant to zegarek do biegania.


W świątecznym stylu
Napisane przez: Lorus
Zainspirowane przez: Lorus
Zegarki takie mogą być znakomitym prezentem dla tych wszystkich admiratorów miejskiego biegania. Poza podstawowymi zastosowaniami urządzenia te posiadają wbudowany pulsometr.

Zainteresowały Cię te treści? Bardzo nas to cieszy i jednocześnie zachęcamy Cię do serwisu twórcy (www.10lombard.pl/) po kolejną dawkę wątków.

W chwili gdy zegarek ulegnie zepsuciu serwis zegarków mamy przez dwa lata darmowy. Zegarmistrz dokona reperacji w przeciągu dwu tygodni. Naprawa zegarków odbywa się w certyfikowanych punktach usługowych.
2021/04/29, 00:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.