Od flirtu do małżeństwaZobacz!

Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do szczególnie pożądanych cech, związek z drugą osobą jest nam do czegokolwiek potrzebny? Oczywiście! Można indywidualnie zdobywać szczyty kariery, można robić karierę, wybierać się w najdalsze zakątki świata.


miłość w internecie
Napisane przez: Sympatia.pl
Zainspirowane przez: Sympatia.pl
Ale jeżeli nie mamy z kim dzielić naszego szczęścia z czasem odzywa się uczucie samotności. Stale najwięcej osób poznaje swojego wybranka w kręgu znajomych. Jednak coraz więcej samotnych poszukuje partnera przez internet. Jeszcze parę lat temu proces poznawania przebiegał o wiele wolniej. W chwili obecnej natomiast tempo życia, stres i ciągła pogoń, jakie odczuwamy w życiu zawodowym i prywatnym, powodują, że wielu z nas odczuwa nieprzerwany brak czasu i w konsekwencji dąży do tego, aby nawiązywanie kontaktów też przebiegało równie dynamicznie.

Szukanie partnera w internecie, na portalach randkowych wbrew pozorom potrafi być bardzo emocjonujące. To my określamy jakie cechy musi mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, uwodzić. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy jedynie od nas.

Coraz częściej słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości. Może więc należy poszukać miłości w Anglii? Zanim jednak założymy konto na portalach typu: randki Londyn, są nasze wymagania wobec przyszłego partnera. Jak daje się zauważyć, samo stawianie wymagań z reguły mija się z celem, ponieważ miłość jest ślepa, ale plan mieć warto. Określając swoje zainteresowania czy oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.


randka w realu
Napisane przez: Lwp Kommunikáció
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy rozważnymi osobami i zależy nam na poważnym związku jest prawdopodobne, że nie dogadamy się z wiecznym balangowiczem. Każdy z nas wie jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony partner, więc należy przeglądać profile pod tym kątem.
Nie bójmy się internetowych znajomości. Być może po drugiej stronie monitora jest osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana zdań w formie pisemnej”. Warto więc poznawać, szukać, a miłość do nas przyjdzie.
2020/04/29, 08:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.