Neonowe iluminacje dla wszystkich

Gdy jesteśmy właścicielami baru albo sklepu dobrze jest go wyróżnić dobrze oświetlając. Świetnie wyeksponowana witryna, widoczny z daleka szyld, z pewnością sprawią, że nasze miejsce wpadnie w pamięć przechodniom.

Od paru lat do łask wracają neony niezwykle chętnie wykorzystywane w ubiegłym wieku. W pewnej chwili zostały uznane za kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z ulic, dziś jednak wracają do mody i powinniśmy wykorzystać możliwości które przed nami rozwijają.

Neony diodowe wciąż możemy zrobić na zamówienie według własnego projektu. W wielu miejscach znajdziemy niewielkie firmy, które się tym trudnią. Odpowiednie kształtowanie szkła, operowanie gazem i neon przygotowany. Musimy o niego jednak należycie dbać, odpowiednio często uzupełniać. Jeśli tylko o tym nie zapomnimy, będzie on zdobił wejście do naszego lokalu czy sklepu bardzo długo. Powinniśmy wymyślić interesujący i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zainteresuje potencjalnych klientów. Przecież to jego główne zadanie.

Więcej tekstów

Czemu dobrze wykorzystywać oświetlenie led? Jakie zapewnia korzyści, w których miejscach jest najbardziej konieczne?

mała żarówka led
Zainspirowane przez: pixabay.com
W ostatnim czasie odmieniła się nasza świadomość w dużej ilości dziedzin, dzięki temu korzystamy na tym my oraz nasze otoczenie. Bardzo dobrym przykładem jest stosowanie energii lub segregowanie śmieci. Z pewnością więc tracimy mniejszą ilość energii niż kiedyś, bo mamy do wyboru więcej możliwości, z drugiej strony tego rodzaju rozwiązania są korzystniejsze i również pod innymi względami. Powie to każdy kto urządza różnorodne pomieszczenia w swoim domu.


Światła LED
Napisane przez: Yasna Communications
Zainspirowane przez: Yasna Communications
Kiedy drzwi do lokalu już mamy wyeksponowane zastanówmy się jakim sposobem wyeksponować jego wnętrze. W barze czy restauracji górne źródło światła to kiepski pomysł, lepiej skupić się na podkreśleniu wszystkich stolików za pomocą światła, podkreślić bar, albo gablotki na produkty. Można to świetnie zrobić wykorzystując taśmy led. Wiele niewielkich, jasno świecących żaróweczek sprawdzi się o wiele lepiej niż inne rozwiązania. Zobacz resztę tu lampy podłogowe

Takiego rodzaju taśmy rgb można wykorzystać również jako źródło głównego światła, przykładowo rozprowadzając pod sufitem. Możemy przy ich pomocy podkreślić stopnie. Tak właściwie możemy bawić się oświetleniem jak tylko sobie wymyślimy. Naturalnie tego typu taśmy możemy wyszukać w różnych kolorach. Możemy dzięki temu dobrać barwę światła do wystroju naszego wnętrza. Można naturalnie wykorzystać również inne rodzaje świateł. Nigdzie nie jest powiedziane, że skoro oświetlamy wnętrze taśmami led, nie możemy już ustawić małych lampek na stolikach czy lamp stojących przydających uroku wnętrzu. Gdy dobrze to rozplanujemy nasz lokal będzie prezentował się wspaniale. A jeśli nie znamy się na światłach w każdej chwili mamy możliwość by skorzystać z porady projektanta oświetlenia. Z pewnością doradzi nam jak podkreślić światłem najefektowniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał
2018/06/21, 16:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.