Złodziej, osoba z zaburzeniami psychicznymi i zwykły chłopak od samochodów – kto już wie, o którą grę chodzi?

Świat gier w dzisiejszych czasach wydaje się tak realny, że chciałoby się czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po kilku godzinach gry zamiast stawać się zmęczonym, stajemy się jeszcze bardziej nakręceni na działanie.


Komputerowa postać
Napisane przez: Chris Isherwood
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zdaje nam się, że rzeczywiście jesteśmy w wirtualnym świecie i tylko w momencie, gdy gra całkiem nas pochłonie jesteśmy w stanie szybko pokonywać wszystkie przeszkody, przechodzić na następne poziomy i radować się z gry jak dziecko. A jak wiadomo, takie odsunięcie się od problemów rzeczywistych jest wskazane. Z tego powodu gta bije rekordy popularności. Gra gta 5 to świetna grafika, nowatorskie rozwiązania i co ważne genialny pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie pochłonęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która daje możliwość funkcjonowania w nieistniejącym w rzeczywistości mieście Los Santos, gdzie razem z trójką głównych postaci musimy próbować przetrwać w ich skórze, a nie jest to łatwe zajęcie. Bycie świadkiem koronnym, czy pilotem w stanie spoczynku, który ma obsesję co, do teorii spiskowych lub chłopakiem, który musi ściągać auta od niewypłacalnych klientów. Każdy z nich ma swoje sprawy i każdy z nich chciałby wyjść na prostą, ale nie jest to takie proste. Za to bardzo łatwe jest przenoszenie się ze świata jednej postaci w drugą. Jest to realne dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak
Czerwone auto
Napisane przez: Axion23
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
stworzona, żebyśmy mogli poznać od podszewki życie każdego z bohaterów. Poza tym mamy do dyspozycji tak jak poprzednio helikoptery, jachty, czy samochody. Możemy kupić broń, ale również poprawiono system walki wręcz. Co ważne muzyka perfekcyjnie oddaje to, co widzimy w grze. Gta 5 to gra na miarę dzisiejszego gracza, chcącego gry, która nie daje możliwości zwolnienia tempa. Dobrze hobbystycznie mieć jakąś grę, która pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy.

Pamiętaj, że aby uzyskać ciekawe wiadomości na przedstawiany temat, musisz odnaleźć dobre źródło - więc odkryj serwis (http://www.kbsound.pl/76-in-wall-wifibt), tam odnajdziesz wciągające fakty.Magia zła, które nie pozwala normalnie funkcjonować – spokojnie to tylko gra

Jeśli któraś gra jest zachwalana przez krytyków nie ma pewności, że graczom też się spodoba. Jednak, jeżeli powstaje kolejna seria którejś gry, to jest pewność, że pochłonęła ona całą masę ludzi. Co jest równoznaczne z tym, że i pomysł i technika wykonania gry jest na świetnym poziomie. Jeżeli chodzi o następną odsłonę gry diablo 3 to można powiedzieć tu o świetnym udoskonaleniu poprzednich wersji.

Spór Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na całkiem inny poziom. Do uratowania świata przed siłami nieczystymi jest pięciu bohaterów. Każdy z bohaterów ma nakreśloną bardzo szeroko fabułę. Przez, co wiemy o tych postaciach bardzo dużo. Dodatkowo gra została uzupełniona o notatnik z podróży i o parę innych ciekawych opcji, których nie było we wcześniejszych wersjach. Wzięto również pod rozwagę na prostsze zarządzanie postacią, dodano opcję wsparcia przez towarzyszy. Dzięki czemu cała gra jest o wiele bardziej wciągająca i pozwala zmierzyć się z różnego typu ciekawymi wypadkami. Jeżeli, więc chcemy walczyć z siłami zła, warto oddać się wirtualnym potyczkom.
2021/03/03, 08:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.