Do czego służą transportery ślimakowe?

Przenośnik ślimakowy to sprzęt używany do transportu zboża, mąki i innych dóbr sypkich. Poza tym umie selekcjonować zboże i sprawnie napełniać nim przygotowane worki.
Największą przydatność wykazuje przy okresie zbiorów, kiedy plony gromadzi się w spichlerzach i przestronnych przechowalniach. Przenośniki ślimakowe są w zasadzie tanie i, co bardzo ważne, nie potrzebują dużych ilości mocy..

Więcej tekstów

Jak punktualnie i w komfortowych warunkach dotrzeć do Holandii

kadłub samolotu
Napisane przez: Andrew Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przyczyn wyjazdu do pracy za granicę jest tyle, ile osób, które się nad nim zastanawiają ostatecznie już się na niego zdecydowały. Najważniejszy to trudności ze znalezieniem zatrudnienia – ten kłopot tyczy się nawet co czwartego młodego obywatela w naszym kraju.


Najbardziej wszechstronnym rodzajem maszyny okazuje się przenośnik ślimakowy przystosowany do różnych położeń. To najlepszy wybór dla zarządców normalnych gospodarstw rolnych, z powodu całej gamy zastosowań i prostoty sterowania. Takie przenośniki - rzuć okiem na przenośniki rolkowe grawitacyjne -> http://olejnik.pl/przenosniki-stacjonarne-grawitacyjne/ - pozwalają na operowanie w wielu położeniach i kątach.

Wykonanie konstrukcji stalowych - konstrukcji stalowych - Następną odmianą są przenośniki ślimakowe instalowane w jednym tylko miejscu. Świetnie pasują do pracy przy dużych przechowalniach i silosach. Posiadają wiele mocnych stron – są dość małe, a zarazem pojemne i potrafią transportować ziarno na spore wysokości.</div></div><div class="cls"></div></div><div class="content"><div class="art_view_true_content">
<div class="content_justify">Ostatni typ to przenośnik wertykalny.<br><br>Absorbują Cię przedstawiane tu zagadnienia? Jeśli tak, to kliknij jeszcze ten link - znajdziesz tu <a href="https://www.kasprowy.pl/hotel/hotel-dla-dzieci" rel="nofollow">ważne informacje</a>, które też Cię zaciekawią.<br><br>Przydatny jest, kiedy niezbędny jest transfer [TAG=surowce
Zainspirowane przez: www.promus.katowice.pl
w środku hangaru albo spichlerza.
2019/09/03, 08:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.