Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Planowanie ślubu i wesela to emocjonujący czas. Zwykle angażują się przede wszystkim kobiety, stąd też to one przejmują się dopracowanym planem.
O czym trzeba wiedzieć, szykując wesele?

Planujmy dużo wcześniej
Przede wszystkim najważniejszą częścią ślubu są państwo młodzi, a właściwie panna młoda. Zakup odpowiedniej sukni ślubnej dla wielu pań jest naprawdę momentem, dlatego że powinna być idealna.


Fotografia ślubna
Zainspirowane przez: epena.pl

Jeżeli ten etap jest już załatwiony, to kolejne będą wyjątkowo proste.

Z salami weselnymi jest duży problem, dlatego już wiadomo, że by zarezerwować upatrzoną i wymarzoną, trzeba zaplanować wesele sporo wcześniej. Dwa lata przed datą powinno być w sam raz, jednak czasami zdarza się, że zmieniają się wcześniejsze daty, więc najlepiej kontrolować sytuację i regularnie badać nowe terminy.

Wybór fotografa
Fotograf jest już normalnym elementem tradycji wesel. Nie potrafimy wyobrazić sobie wesela bez miliona fotografii. Żeby znaleźć specjalistę, warto zajrzeć do Internetu, wpisując na przykład fotografia ślubna Wrocław – oczywiście pojawi się pełna lista, ale jak wybrać najlepszego? Przede wszystkim z fotografem musimy się dogadać, stąd też najlepiej zaaranżować spotkanie. Nie ma potrzeby też inwestować w setki fotografii, których nie da się obejrzeć w całości. Lepszym pomysłem jest umówienie się na pamiątkową sesję niż decyzja na nie zawsze korzystnych zdjęć z zabawy weselnej. Dobre zdjęcia ślubne, nie chaotyczne „pstryknięcia”, potrafi zaplanować jedynie doświadczony fotograf Wrocław to naprawdę duże miasto, więc można użyć wskazówek znajomych.

DJ czy orkiestra?
Jeśli państwo młodzi chcą zorganizować przyjęcie w młodym gronie, w młodzieżowym klimacie, najlepszym pomysłem jest sprawdzony DJ. Wesele to nie koncert, dlatego kapela nie jest jedynym rozwiązaniem. Czasami jednak, że goście nie przyjmują takiego rozwiązania, więc nietaktem okazałoby się posłużenie się własnym gustem – w końcu wesele organizujemy także dla najbliższych.

Na pewno nie może zabraknąć
Na przyjęciu weselnym absolutnie nie powinno brakować jedzenia i alkoholu. Państwo młodzi przede wszystkim tego boją się się najbardziej, dlatego rachunki muszą być bez pomyłek. W tej sytuacji pomocne są doświadczenia znajomych, mających to już za sobą. Cenne rady zaserwuje kucharz i organizatorzy imprezy.
2020/03/03, 08:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.