Na który sprzęt należy zwrócić uwagę, gdy chodzi o kamery sportowe? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Obecna technologia tak bardzo idzie naprzód, iż jeszcze parę lat temu chyba nikt nie wierzyłby w coś takiego. Wiele się zmienia, gdy chodzi o fotografowanie czy nagrywanie video.


Obecnie sportowe kamery święcą sukcesy i są bardzo cenione.


Gdy dana osoba pomyśli o kamerce sportowej, to pierwsze co przyjdzie mu do głowy, to będzie na pewno GoPro. Rzeczywiście, spółka ta ma wielkie grono swoich wielbicieli, którzy tego sprzętu nie zmieniliby na żaden inny. Jednak cena takiego sprzętu na pewno nie będzie zachęcająca. Właśnie przez wzgląd na cenę, sporo osób interesuje kamera sportowa, jaka została wyprodukowana w Chinach.

W tym artykule odnajdziesz zajmujące informacje, lecz odszukaj także (http://www.qitnetworks.pl/systemy-bezpieczenstwa/systemy-monitoringu-cctv/montaz-kamer-przemyslowych-cctv) inne artykuły na ten temat. Z pewnością będą ciekawe.

Kamera Yi (|) od firmy Xiaomi to produkt zachwalany poprzez wiele klientów. Nie odbiega ten sprzęt jakością od GoPro, a cena takiego urządzenia jest znacznie mniejsza. Sporo osób kupuje taki sprzęt prosto z Chin, z tego właśnie powodu okres oczekiwania wynosi nawet jeden miesiąc. Jednakże jeżeli nie zależy nam tak bardzo na czasie, to na pewno warto się na taki sprzęt skusić.


Jednakże GoPro wcale nie spoczęło na laurach a więc systematycznie można być świadkiem wypuszczenia na rynek ich nowych produktów.

Intryguje Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to poznaj ten użyteczny serwis (all-secure.pl/). Przeczytasz w nim wiadomości, które będą dla Ciebie zajmujące.

Ktoś pomyślałby, iż różnice pomiędzy następnymi modelami nie będą za duże. I tutaj można być bardzo zaskoczonym, ponieważ GoPro Session Hero4 to kamerka sportowa o bardzo niewielkich rozmiarach.


Więcej tekstów

Czym jest winda do rzutnika, w jakim miejscu się ją montuje i w jaki sposób się ją obsługuje?

My Book Live do 3 TB
Napisane przez: Tabasco PR
Zainspirowane przez: Tabasco PR
Takie rozwiązania widzieliśmy w różnych filmach już niemało lat wstecz, wszakże nie byliśmy wtedy pewni, czy na zachodzie to powszechnie stosowane rozwiązanie czy także kolejny trick filmowy.


Gazetka promocyjna


To sześcian o boku prawie czterech centymetrów, z tego powodu spokojnie konkurować on może w kategorii najmniejsza sportowa kamera.


Do tego stopień jej zaawansowania jest bardzo wysoki. Jakby tego było zbyt mało, jest również wodoodporna, co na z pewnością ucieszy fanów robienia zdjęć podwodnego. Jak widać technika pędzi do przodu!
2020/11/11, 08:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.