Super sposób na genialną zabawę

Gdy myślisz, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na sto procent oczaruje większość osób. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku zostało stworzone miejsce z pomieszczeniami, z których należy uciec, czas na ucieczkę to 60 minut. Możemy wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będziemy musieli znaleźć skarb zrabowany przez korsarzy.


Do danego pokoju wchodzi od dwóch do pięciu osób drzwi zamykają się i zaczyna się zabawa. Otrzymujemy wskazówki, poszukujemy rozwiązań i musimy zrobić wszystko, by zdążyć przed czasem. Emocji jest, co niemiara. Musimy tylko mieć ochotę rozwiązać zagadkę. To świetna zabawa dla ludzi, którzy poszukują czegoś innego. Zamiast znowu chodzić po plaży, albo siedzieć w ogródku piwnym naprawdę warto poczuć niczym prawdziwy detektyw.

Zupełnie inny wymiar rozrywki

escape room
Napisane przez: Travis Wise
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Ile razy chcieliśmy znaleźć się w środku jakiejś filmowej zagadki i wskazać głównemu aktorowi, co powinien zrobić, bo przecież przed telewizorem wszystko to zdaje się tak proste. Teraz mamy możliwość zostać częścią akcji. Otóż możemy pójść do escape room Gdańsk - . To metoda na spędzenie czasu na grze, w której musimy brać czynny udział. Żeby się wydostać z pokoju trzeba przeanalizować wiele wskazówek poukrywanych w pokoju, na pozór banalna sprawa, jednak okazuje się, że sześćdziesiąt minut to za mało. I nagle zaczynamy rozumieć, że filmowy bohater rzeczywiście nie ma tak łatwo. Czasem nawet najprostsze wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest przednia.


Zawsze to coś innego, a tak w ogóle są aż 3 spośród których możemy wybrać (więcej: ) i wkrótce powstanie również czwarty. Tak, więc kiedy raz pójdziemy w to miejsce, to będzie można wrócić rozwiązać inne zagadki. Dobrze wspominać o tym znajomym, żeby i oni mogli tam pójść, kto wie może okaże się, że jest wśród nas jakiś drugi Sherlock Holmes, bo na pewno będzie mnóstwo radochy i wiary w to, że jakoś się uda wyjść z danego pokoju bez szwanku. Jasne jest, że wszystko jest w pełni bezpieczne, chodzi tu po prostu o to by rozruszać umysł, ale nie siedząc w fotelu, a tylko ruszając się i szukając wskazówek, które prowadzą do wyjścia.
2018/06/22, 10:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.