Najważniejsze informacje na temat firmy Epson, będącej jednym z największych producentów drukującego sprzętu na świecie.

Na rynku sprzętów do drukowania od wielu lat panuje kilka firm, z których jedną z nich jest Epson. Firma ta ma swój początek w Japonii i tam ma główną lokalizację, ale dziś jej oddziały porozrzucane są na obszarze całego świata, w tym także w Polsce. Obecnie Epson jest zaliczany do jednej z największych światowych firm produkujących atramentowe drukarki, różne akcesoria, a także inne zaawansowane urządzenia które służą do wyświetlania obrazu oraz druku.
drukarki
Napisane przez: westonhighschool library
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Tak naprawdę historia tej marki wzięła się od markowych zegarków, gdyż to zegarki właśnie popularne u nas pod marką Seiko były głównymi wyrobami tego producenta. Przez kilka dekad rozwoju firma nabrała bardzo dużego doświadczenia w konstruowaniu małych, niezawodnych sprzętów, więc wejście w połowie lat na rynek drukarek igłowych a później atramentowych było znacznie prostsze, niż zaczynanie wszystkiego od początku. I jak pokazuje historia, było to wejście niezwykle udane, bo po dziś dzień sprzęty tej firmy takie jak Epson Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe zostały uznane za jedne z najbardziej niezawodnych w swojej klasie, niekiedy znacznie wyprzedzające konkurentów jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania. Dla zaciekawionych tematyką wpisów: ceneo.pl/producenci/epson/Urzadzenia_wielofunkcyjne_atramentowe.

Więcej tekstów

Budżetowanie w firmie – jakie ma obecnie znaczenie dla jej funkcjonowania i na czym faktycznie polega?

Budżetowanie
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy na nowoczesnym rynku nie jest łatwym zadaniem. Z jakiego powodu? Zazwyczaj przez wzgląd na ogromną konkurencję. Przedsiębiorcy powinni dbać o relacje z konsumentami, szybki rozwój własnej oferty i odpowiednie zarządzanie posiadanym budżetem.


Krokiem milowym w rozwoju tej firmy było wynalezienie nowej techniki atramentowego druku, za pomocą jakiej można było osiągnąć nieosiągalną wcześniej jakość i szybkość druku. Ta właśnie technologia wykorzystywana jest do dnia dzisiejszego i dziś nawet najbardziej nowoczesne Epson Urządzenia wielofunkcyjne nadal jej używają. Epson jako firma bez przerwy szukająca kolejnych rozwiązań nie koncentrował się tylko i wyłącznie na samych drukarkach, lecz również poszedł w stronę całej gamy innych urządzeń do druku. Zobacz więcej: ceneo.pl/producenci/epson/Drukarki_i_skanery.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.