Gry wyścigi i Forge of Empires to ukochane gry niejednego chłopaka

W dzisiejszych czasach wiele dzieciaków spędza swój wolny czas przed pecetem. Jeszcze kilka lat temu podczas ferii trudno było przyprowadzić swoją pociechę do mieszkania, albowiem cały dzień spędzała wraz z kolegami na polu. Obecnie dzieci zdecydowanie bardziej lubią spotykać się z przyjaciółmi w sieci.
gry wyścigi
Napisane przez: krisguy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rodziciele z reguły widzą tylko wady takiego zachowania, jednakże jeśli zagłębimy się lepiej w temat to jesteśmy w stanie wyszukać też plusy. Jedną z gier godnych polecenia jest przeglądarkowa gra strategiczna Forge of Empires, za sprawą której można poznać rozmaite epoki. Jest to błoga nauka historii, w czasie której malec nie będzie jojczył.

Krok po kroku będzie przechodził kolejne etapy gry i wzbogacał swoją wiedzę. Gra Forge of Empires opiera się przede wszystkim na tym, aby ciągle powiększać swoje tereny i budować na nich wspaniałe budynki. Dla dzieciaków istotne będzie na pewno to, iż są w stanie grać w Forge of Empires razem ze swoimi kumplami. Jeśli uda się pokonać wrogów to przejmiesz władzę nad jego obszarami. Brzmi ponętnie, prawda? Nie zwlekaj dłużej tylko już dzisiaj wspólnie z synem stańcie do walki przeciw innym kompaniom.


Więcej tekstów

Gry przeglądarkowe nie wychodzą z mody

gra
Napisane przez: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Czasami dzieje się tak, że potrzebujemy się odprężyć, kilka minut spędzonych przy jakiejś grze pomaga nam się oczyścić oraz nabrać sił do późniejszego zadania. Przez to właśnie takim powodzeniem radują się gry przeglądarkowe, które możemy niesamowicie prędko znaleźć, są zróżnicowane, a jednocześnie mało skomplikowane kiedy chodzi o grę i co najistotniejsze, funkcjonują na każdej przeglądarce, więc nie potrzebujemy do nich żadnego specjalnego sprzętu, ponieważ będą funkcjonowały nawet na najsłabszym komputerze.


gry wyścigowe
Napisane przez: BagoGames
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli Twoje dziecko nie czuje się mocnym strategiem, to pewnie zaciekawią go gry wyścigi, które przyczyniają się do tego, iż szkrab będzie posiadał większy refleks i spryt. Jeśli zakupimy mu specjalną kierownicę do tych gierek to na pewno w późniejszym czasie łatwiej mu będzie zdać egzamin na prawo jazdy. Prócz tego, gry wyścigi zainteresują też każdego tatę, który będzie pragnął się ścigać najnowszym modelem sportowego samochodu. Wszystkie kobiety muszą przyzwyczaić się do tego, iż panowie z pewnych rzeczy nigdy nie wyrastają. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego chłopaka, to możesz być pewna, że ucieszy się on z każdej gry komputerowej.

Inne gry komputerowe mogą rozwijać kreatywność, wyobraźnie , a także umiejętność samodzielnego myślenia. Jest to nadzwyczaj ważne współcześnie, gdyż już od najmłodszych lat uczniowie rywalizują ze sobą i chcą być we wszystkim najlepsi.
2020/02/18, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.