Gry wyścigi i Forge of Empires to ukochane gry niejednego chłopaka

W dzisiejszych czasach wiele dzieciaków spędza swój wolny czas przed pecetem. Jeszcze kilka lat temu podczas ferii trudno było przyprowadzić swoją pociechę do mieszkania, albowiem cały dzień spędzała wraz z kolegami na polu. Obecnie dzieci zdecydowanie bardziej lubią spotykać się z przyjaciółmi w sieci.
gry wyścigi
Napisane przez: krisguy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rodziciele z reguły widzą tylko wady takiego zachowania, jednakże jeśli zagłębimy się lepiej w temat to jesteśmy w stanie wyszukać też plusy. Jedną z gier godnych polecenia jest przeglądarkowa gra strategiczna Forge of Empires, za sprawą której można poznać rozmaite epoki. Jest to błoga nauka historii, w czasie której malec nie będzie jojczył.

Krok po kroku będzie przechodził kolejne etapy gry i wzbogacał swoją wiedzę. Gra Forge of Empires opiera się przede wszystkim na tym, aby ciągle powiększać swoje tereny i budować na nich wspaniałe budynki. Dla dzieciaków istotne będzie na pewno to, iż są w stanie grać w Forge of Empires razem ze swoimi kumplami. Jeśli uda się pokonać wrogów to przejmiesz władzę nad jego obszarami. Brzmi ponętnie, prawda? Nie zwlekaj dłużej tylko już dzisiaj wspólnie z synem stańcie do walki przeciw innym kompaniom.


Więcej tekstów

Gry przeglądarkowe nie wychodzą z mody

gra
Napisane przez: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu dzieje się tak, że potrzebujemy się odprężyć, parę chwil poświęconych przy jakiejś grze pomaga nam się oczyścić oraz pozyskać energii do dalszego działania. Dlatego właśnie takim zainteresowaniem radują się gry przeglądarkowe, które można niesamowicie prędko znaleźć, są różnorodne, a jednocześnie niezbyt skomplikowane jeżeli chodzi o grę oraz co najistotniejsze, działają na każdej przeglądarce, więc nie potrzebujemy do nich żadnego odpowiedniego urządzenia, ponieważ będą działały nawet na najsłabszym sprzęcie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.