Nowoczesne szkolenia dla pracowników. Przeczytasz w naszym tekście!

Nie ulega wątpliwości, że odpowiedź na pytanie postawione w tytule może być tylko jedna: jak najbardziej warto. Współcześni pracodawcy powinni pamiętać, że pracownicy są kluczowym zasobem firmy i to właśnie w nich powinno się inwestować największe środki finansowe, ponieważ zwróci się to w przyszłości.

szkolenie dla firmy
Napisane przez: alexvllv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdy pracownik oddelegowany na szkolenie czuje się dumny i zachodzi swego typu więź pomiędzy nim, a firmą - jest to prosta droga do poprawienia wizerunku firmy. Z drugiej strony, zróżnicowane szkolenia są względnie niedrogie, jeśli weźmiemy pod uwagę generowane korzyści czy też koszty innego rodzaju inwestycji w przedsiębiorstwie.

Weźmy za przykład szeroko rozumiane zarządzanie projektem, które jest kluczowe w dzisiejszych czasach.

Poszukujesz szczegółowych wiadomości, by rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Zachęcamy do nowego tekstu. Wyszukasz go na portalu pod linkiem.

Bez tego niemożliwe jest skuteczne kierowanie działalnością w celu osiągnięcia wcześniej założonych celów. Jedną z popularniejszych metod zarządzania projektami w obecnych czasach jest Prince2, która robi prawdziwą furorę. Dzieli ona poszczególny projekt najpierw na siedem procesów pierwszego rzędu, a w dalszej kolejności na następne podprocesy, które podporządkowane są poszczególnym etapom. Mimo, że metoda ta krytykowana jest ze względu na ogromną ilość dodatkowej dokumentacji, zbiera także wiele pozytywnych komentarzy, które zachęcają do wypróbowania jej.


Więcej tekstów

Nowoczesne technologie druku 3d zezwalają na generowanie atrakcyjnych projektów

Technologia 3D
Napisane przez: fdecomite
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Aktualnie ukazujące się technologie stosowane są z sukcesem przez rozliczne branże. Niezaprzeczalnie można do nich zaliczyć druk w formacie 3d, który pozwala na przeprowadzanie projektów z dużo większą dokładnością i w szczególności o wyższej jakości. Z usług firm, trudniących się w druku 3d wykorzystują duże i niewielkie firmy, organizacje studenckie czy osoby prywatne.

szkolenie dla pracowników firmy
Napisane przez: mik Krakow
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli zaciekawiła nas, to być może opłaca się wysłać swoich pracowników wyższego szczebla na konkretne szkolenia (zobacz np. ofertę szkolenia na positivepro.eu Prince2? W pierwszym momencie, tego typu przedsięwzięcie może wyglądać na dość kosztowne, jednak jest to inwestycja w pracownika – najcenniejszy zasób każdego przedsiębiorstwa.
Szkolenia Prince2 dla pracowników - tego rodzaju inwestycja jest opłacalna

Takie szkolenie trwa z reguły 5-6 dni, ale można po jego zakończeniu otrzymać nawet 2 uprawnienia czy też certyfikaty w tej dziedzinie. Przed zainwestowaniem jakiejkolwiek sumy pieniędzy konieczne jest precyzyjne zapoznanie się z tematem tak, aby nie było w przyszłości niemiłej niespodzianki i zawodu z powodu szkoleń. Jednakże ze zdecydowanej większości takich szkoleń uczestnicy są niezwykle zadowoleni. Wystarczy umieścić odpowiednie hasło w wyszukiwarkę internetową, by zaznajomić się ze szczegółowymi informacjami związanymi z tego rodzaju szkoleniami.
2020/11/24, 09:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.