Krótka charakterystyka najbardziej popularnych laptopów od Lenovo, używanych przez biznes i osoby prywatne.

Jednym z najbardziej cenionych wytwórców notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką wydajnością, mocnymi podzespołami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak również biznes.


Akcesoria do notebooków
Napisane przez: Philips Polska
Zainspirowane przez: Philips Polska


Na przykład obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się model lenovo t420s, jaki cechuje się nie tylko elegancką sylwetką, lecz również bardzo mocnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia ma 14 cali, zależnie od konfiguracji są między dostępne będą dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w eleganckiej obudowie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa do zadań specjalnych, jaki da sobie radę z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej rygorystyczne normy wojskowe jeśli chodzi o użytkowość, przez co bardzo dobrze sobie poradzi w ekstremalnych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony


Dużym zainteresowaniem klientów również się cieszą urządzenia z serii lenovo t500- . Ta grupa jest przeznaczona dla celów biznesowych, więc i swoje parametry ma skierowane pod ten segment rynku. Matowa matryca, mocne komponenty i wysoka jakość wykonania to norma, jakie oczekuje się przy takich urządzeniach, i prezentowany model je jak najbardziej spełnia. Do tego posiada długi czas pracy na akumulatorze, co na pewno ucieszy osoby często korzystające z laptopa w terenie.


Więcej tekstów

Szkiełka hartowane na komórkę - czyli, funkcjonalność oraz ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Nowy Walkman® serii W
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony
Jak sama nazwa wskazuje, szkło typu hartowanego, jest to szkiełko o bardzo wysokiej "hardości", czyli najzwyczajniej twardości i wytrzymałości. Jednak w jaki sposób takie szkło ma możliwość nam dopomóc, pomijając zwykłą ochroną telefonu przed zarysowaniami? Czy ona nie ograniczy naszym osobom możliwości dotykowych? Jak się ją zakłada? Czy wszyściutkie szybki pasują do każdego telefonu? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - właśnie pisanego - felietoniku!


Choć niejeden o tym nie wie, szkła ochronne na telefon, są to szkiełka hartowane, które to są w obecnej chwili najbardziej twardym i niezawodnym metodą do zabezpieczenia telefonu komórkowego typu smartfon.


Jeszcze nowszym przedstawicielem tej linii urządzeń jest lenovo t510. W porównaniu ze swoim poprzednikiem wykorzystano w nim ekran o innej proporcji, zwiększając jednocześnie dość znacznie jego rozdzielczość.
2019/09/27, 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.