Krótka charakterystyka najbardziej popularnych laptopów od Lenovo, używanych przez biznes i osoby prywatne.

Jednym z najbardziej cenionych wytwórców notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką wydajnością, mocnymi podzespołami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak również biznes.


Akcesoria do notebooków
Napisane przez: Philips Polska
Zainspirowane przez: Philips Polska


Na przykład obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się model lenovo t420s, http://ceneo.pl/22635559 jaki cechuje się nie tylko elegancką sylwetką, lecz również bardzo mocnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia ma 14 cali, zależnie od konfiguracji są między dostępne będą dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w eleganckiej obudowie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa do zadań specjalnych, jaki da sobie radę z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej rygorystyczne normy wojskowe jeśli chodzi o użytkowość, przez co bardzo dobrze sobie poradzi w ekstremalnych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony


Dużym zainteresowaniem klientów również się cieszą urządzenia z serii lenovo (zobacz etui na telefon Lenovo B) t500- http://www.ceneo.pl/7543867. Ta grupa jest przeznaczona dla celów biznesowych, więc i swoje parametry ma skierowane pod ten segment rynku. Matowa matryca, mocne komponenty i wysoka jakość wykonania to norma, jakie oczekuje się przy takich urządzeniach, i prezentowany model je jak najbardziej spełnia. Do tego posiada długi czas pracy na akumulatorze, co na pewno ucieszy osoby często korzystające z laptopa w terenie.


Więcej tekstów

Szkiełka hartowane na komórkę - czyli, funkcjonalność oraz ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Nowy Walkman® serii W
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony
Jak to samiutka nazwa wskazuje, szkiełko typu hartowanego, jest to szkiełko o bardzo wysokiej "hardości", czyli najzwyczajniej twardości oraz wytrzymałości. Jednak w jaki sposób takiego typu szkło może nam pomóc, poza zwykłą ochroną telefonu przed zarysowaniami? Czy ona nie ograniczy naszym osobom możliwości dotykowych? W jaki sposób się ją zakłada? Czy wszystkie szybki pasują do każdziutkiego telefonu komórkowego? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - właśnie dzierganego - artykuliku!


chociaż niejeden o tym nie wie, szkła ochronne na telefon, są to szkła hartowane, które to bywają obecnie najmocniej twardym oraz niezawodnym metodą do zabezpieczenia komórki typu smartfon.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.