Mały nakład pracy – duża zmiana. W jaki sposób odświeżyć wnętrze małym kosztem.

Czasem nadchodzi taka chwila, że pragniemy odmiany w pomieszczeniach, w jakich każdego dnia jesteśmy, jednak nie chcemy posunąć się do remontu, malowanie ścian czy przenoszenia mebli. Co można kupić, by odnowić wnętrze bez większych nakładów finansowych i bez czasochłonnych czynności?

Tuleje dystansowe
Po pierwsze - oświetlenie. Dodajmy kilka rozmaitych źródeł światła, by przywrócić wnętrzom przyjemny wyraz.

Nie czekaj - jeśli podoba Ci się nasz wpis, to do zobaczenia są też inne treści na stronie, która jest pod umieszczonym linkiem.

Aby tego dokonać nie potrzebujemy wcale nabywać wielkich, drogich lampek. Czasami można tylko zamienić abażur na trochę bardziej przejrzysty, można kupić na przykład papierowy, lub położyć przy lusterku popularne ostatnio "cotton balls".

Więcej tekstów

Przetestuj technikę LED, a nigdy nie wrócisz do tradycyjnego oświetlenia!

lampka biurkowa led
Napisane przez: storebukkebruse
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdy z nas szuka w swoim życiu oszczędności - nie ma w tym nic kosmicznego, jeżeli możemy zakupić coś taniej to czemu mamy przepłacać? Dlatego już dzisiaj winniśmy zwrócić uwagę na technologię LED, która bezustannie w mig się rozwija.


Ówcześnie dostępnych jest już dużo lamp w technice LED, jakie używane są zarówno w przemyśle, jak i w życiu powszednim każdego człowieka.


Nawet zwyczajne lampki na choinkę o jasnym, przyjemnym dla oka świetle, możemy wsadzić do pionowego, smukłego wazonu, i uzyskać tym sposobem ładną dekorację. Każde źródło światła postawione obok lusterko będzie podwajało swoją moc. Dobrze jest o tym pamiętać i stosować zwłaszcza w pomieszczeniach, do których naturalne światło właściwie nie dociera. Dobrze jest umieścić także kwiatek na półce z lustrem, bowiem przez odbicie i podwojoną ilość zielonego będzie sprawiał wrażenie bujnego. Drugim sposobem aby odmienić wnętrze będą ciekawe łupy z obniżki posezonowej. Tu mamy duże pole do popisu, ograniczeniem jest wyłącznie półka z etykietą „wyprzedaż”.

Towarom z wyprzedaży, jeżeli nie są zniszczone, można ofiarować nowe życie przemalowując je albo używając ich do innego celu, niż ich pierwotne przeznaczenie. Kubek z uszkiem w roli doniczki na kaktusa, szklana popielniczka jako podstawka na pierścionki, mała drabina jako stojak na gazety - pomysłów jest naprawdę wiele tylko trzeba na nie wpaść. Kolejnym trikiem na odmianę umeblowania będzie zmiana rączek i dołożenie ładnych tulei - odwiedź koniecznie sklep mselektronik.pl.
Tuleja dystansowa produkowana jest z różnych tworzyw, by udekorować witryny wybierzmy te z mosiądzu czy ze stali. Będą bardzo ładnym elementem odmieniającym przykładowo witrynę. Tuleja dystansowa wykonana z plastiku zda egzamin też jako alternatywa do nóżek w meblach.

Podobnie emocjonujące zagadnienia znajdziesz w analogicznym serwisie. Jeżeli masz ochotę je przeczytać - zobacz pod linkiem, który jest tu.

Jeśli mamy fragment ściany do zagospodarowania i pustą ramkę na malowidło lub zdjęcie, lecz brak nam pomysłu na wsad, powieśmy pustą ramę. Efekt będzie dość atrakcyjny. Jak widać niskobudżetowych metod jest bardzo wiele, trzeba tylko być kreatywnym i chęci do dokonywania zmian.
2020/07/02, 08:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.