Krótki opis najbardziej kultowej serii smartfonów Samsung Galaxy, jak dane modele zmieniały się w minionych latach.

Obecnie przeciętny czas używania smartfona wynosi około dwóch lat, w dużej mierze bierze się to z tego, że w takim cyklu ulegają zmianom umowy w firmach telekomunikacyjnych.
Światła LED
Napisane przez: Yasna Communications
Zainspirowane przez: Yasna Communications


Lecz tempo pojawiania się nowych modeli jest jeszcze szybsze, bo przeciętnie co parę miesięcy wchodzi nowa odsłona. Oczywiście jeszcze większa od poprzednika, z mocniejszym procesorem i pojemniejszą pamięcią. Bardzo dobrym przykładem może tu być seria Samung Galaxy - www.ceneo.pl/28199920. Pierwszy model, to znaczy galaxy s i9000, pojawił się w końcówce roku 2010. Już wtedy smartfon ten wyróżniał się pośród konkurencji mocnymi parametrami i bardzo wysoką jakością. Następne lata to kolejne wersje, na przykład rok 2013 przyniósł użytkownikom galaxy s4 i9500. W porównaniu z wersjami wcześniejszymi znacząco zwiększył się ekran, bo aż do pięciu cali, zastosowano procesor z ośmioma rdzeniami i aż 16 GB stałej pamięci.


Samsung swoją smartfony z tej kultowej serii wypuścił w paru różnych wersjach, na przykład jako model galaxy s4 zoom. Ta ciekawa konstrukcja sprawiła sporo zamieszania na tym rynku, ze względu na to, że zamiast klasycznego, umieszczonego w obudowie aparatu zastosowano w niej nowoczesny 10-krotny optyczny zoom. Dzięki temu smartfon otrzymał zupełnie nowe możliwości w robieniu zdjęć, porównywalne z kompaktami ze średniej półki. Kolejne lata to następne modele Samsunga, obecnie bardzo promowany jest Galaxy S7.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.