Nowinki w urządzeniach RTV na nadciągający rok - w jakim kierunku dąży rozwój elektroniki?

Systematycznie ulepszany sprzęt RTV przypada do gustu klientom, którzy w różnych sezonach rozglądają się za technologicznymi innowacjami. Uwielbiamy atrakcyjne rozwiązania, które spełniają nasze oczekiwania, dlatego wybieramy jedynie wypróbowane propozycje. Producent wie, na co musi aktualnie postawić, jeżeli chodzi o dawanie swoim klientom najlepszych propozycji. Duże wyświetlacze 3D, plazmy w dowolnej rozdzielczości, a to wszystko na najwyższym poziomie i w najniższej cenie.

Gadżet, który na dzień dzisiejszy opanował rynek elektroniki użytkowej, to smartfon i przeróżne akcesoria audio (przykłady tu: ceneo.pl). Każdy liczący się producent ma w swojej ofercie kilka, jak nie kilkanaście i więcej, różnorodnych modeli dla każdego z części rynku. Już przywykliśmy się, że z roku na rok mają one coraz więcej pamięci, szybszy procesor z większą ilością rdzeni, czy baterię, która wytrzyma nasze najdziwniejsze fanaberie. Chociaż prawdziwą nowością jest telefon, który możemy wygiąć- a to dzięki zastosowaniu specjalnych wyświetlaczy OLED, które wymyślili inżynierowie z LG. Nie tylko skorzystali z tego rodzaju ekranu do telefonu- w ofercie koreańskiego producenta uświadczymy również niezwykle cienkie, zgięte w łuk telewizory.

telewizor
Napisane przez: skippyjon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Fundamentalne urządzenie elektroniczne znajdujące się w naszych mieszkaniach to telewizor. Dzisiaj na rynku możemy wynaleźć bardzo wiele propozycji producentów, rzadko dla nas celowych. Jeżeli zależy nam na ponadprzeciętnych walorach wizualnych oraz przeżywanych efektach to koniecznie musimy wybrać telewizor z techniką full HD. Pozwoli to nam na ujrzenie wyjątkowo znaczącej ilości detalów na ekranie. Oglądanie koncertów muzycznych w tej technologii bezsprzecznie będzie intrygującym doznaniem. Tymczasem, ograniczenie się tylko do zdobycia sprzętu służącego do wyświetlana materiałów multimedialnych może wydać się niewystarczające. Skutkiem tego do naszego telewizora musimy dorzucić zdatny system dźwiękowy. Jeszcze innym rozwiązaniem jest zakupienie telewizora posiadającego moduł Wi - Fi (Telewizory Posiada moduł Wi-Fi). Więcej filmów, i to aktualnych.

Jak już oderwiemy się od małych ekranów w naszym smartfonie, to właśnie na telewizorze skupiamy naszą uwagę. Też i tego rynku nie ominęły małe rewolucje. Jeszcze do końca nie przywykliśmy się do faktu, że dzięki rozdzielczości Full-HD można zobaczyć niespotykaną uprzednio ilość detali, a na nasz rynek wkracza technologia 4K. Jej nazwa odnosi się do nowego kanonu rozdzielczości, gdzie na szerokość ekranu przypada ok 4 tys. pikseli. Zwiastuje to chyba jeszcze większy urodzaj wysokobudżetowych superprodukcji ociekających efektami specjalnymi- to właśnie tam w pełni docenimy bogactwo detali, jakie da nam ta technologia.

Piloty do tv
Napisane przez: Kelly Sikkema
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nowinki nie tyczą się tylko samego obrazu- postęp dotyczy również melomanów. Dzięki firmie Samsung będzie można, korzystając z ich najnowszego systemu, słuchać muzyki w dowolnym miejscu w mieszkaniu, korzystając jednocześnie z kilku źródeł dźwięku.
2019/10/23, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.