Kamerowanie z lotu to świetna zabawa, czyli jaki dron warto nabyć

Dziś niemal każdy z nas może poczuć się jak pilot samolotu, pilotując własnego drona i nagrywając nietuzinkowe filmy z jego zastosowaniem.
Sława tej formy spowodowała jednak, że na aktualnym rynku oferowanych jest wiele najróżniejszych dronów. Amatorski użytkownik może zatem mieć duży problem z zakupem odpowiedniego urządzenia, który będzie dopasowany do jego oczekiwań. Na co opłaca się uwzględnić w czasie zakupu drona?


dron w powietrzu
Napisane przez: Diriye Amey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Najistotniejszym aspektem w wypadku kupowania drona stanowi jego zastosowanie – będziemy go wykorzystywać tylko do rekreacji czy ciekawi nas fachowe filmowanie z powietrza? Jeżeli chodzi o pierwszą opcję, to nie opłaca się wkładać w sprzęt zbyt dużo pieniędzy. Może się przecież przydarzyć tak, że filmowanie dronem od razu nam spowszednieje i odstawimy nowo nabytą zabawkę – szkoda więc przeznaczać na nią parę tysięcy złotych. Jeśli z kolei myślimy o w pełni profesjonalnym filmowaniu przy użyciu drona, podczas zakupu musimy obowiązkowo zwracać uwagę na jakość zintegrowanych na nim kamerek.


Filmowanie dronem - czytaj to to doskonała zabawa, czasem spędzamy więc na tym zajęciu dużo czasu. W tym przypadku warto zadbać o to, by kamera naszego drona miała odpowiednią ilość pamięci.
Szkoda, żeby tak wyjątkowe filmy zmarnowały się tylko z tego powodu, że na naszym urządzeniu zabrakło niezbędnego miejsca do zapisania pliku. Uwzględniając wszystkie te cechy z pewnością kupimy taki dron, który spełni nasze oczekiwania i pozwoli nam cieszyć się frajdą, jaką jest filmowanie z powietrza. Czas zacząć zabawę!
2019/03/31, 09:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.