Współczesny system Windows Phone 8 - co powinno się o nim wiedzieć?

Oryginalny Windows Phone 8 pojawił się na rynku już jakiś czas temu i nie da się ukryć, że wzbudził rozległe zainteresowanie. Masa osób zastanawia się nad tym czy system ten nabędzie tak wielką popularność, jak inne znane i ochoczo wykorzystywane systemy.
HTC Windows Phone 8S
Napisane przez: okubax
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Z pewnością wskazane jest zapoznać się z tym współczesnym systemem oraz dowiedzieć się co fascynującego proponuje nam fabrykant. W nowatorskim systemie kategorycznie poświęcono wiele uwagi głównemu ekranowi startowemu, jaki teraz będzie wolno swobodniej dostosować do swoich potrzeb. Nowy windows phone 8 developer pozwoli bez trudu regulować kolor czy też wielkość kafelków, i także miejsce, w którym są one rozstawione. Nowością będzie także to, iż kafelki będzie można teraz zestawić w czterech rzędach, a nie jak to było do tej pory jedynie w dwóch.

Więcej tekstów

Co robić, kiedy nagle popsuje Ci się lodówka?

zmywarka zbiornik na wodę
Napisane przez: Maurizio Pesce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pożar, powódź, porażenie elektrycznością. To tylko kilka z mnóstwa


prawdopodobnych niebezpieczeństw, jakie potrafią spotkać Cię w domu. Ty jednak,


niczym lecąca do płomieni ćma, nie tylko wciąż używasz urządzeń, jakie


mogą Ciebie przenieść na drugi świat, lecz jeszcze cyklicznie dokupujesz kolejne.


Dlaczego to robisz? To proste.


Na pewno rozwiązania te znacznie uproszczą korzystanie z telefonu.

Czy chcesz przestudiować uzupełniające informacje na opisywany tu problem? Kliknij więc ten link i zobacz więcej porad w treści o zbliżonej tematyce.

Wysokim walorem jest też to, że w nowatorskim Windows Phone 8 realna będzie obsługa wielu rozlicznych rdzeni. System będzie także kompatybilny z Windows 8, ponieważ oba systemy będą miały wspólne jądro. Umożliwi to łatwe oraz szybkie przenoszenie rozlicznych aplikacji pomiędzy tymi dwoma systemami, co także będzie ogromnym ułatwieniem dla użytkowników. W innowacyjnym systemie również będziemy mieć dojście do wielu różnych fascynujących aplikacji, zarówno jeżeli chodzi o aplikacje biurowe, sprzętowe albo również gry, już teraz w sklepie z aplikacjami zdołamy ich odkryć ponad 100 tysięcy.

Zdecydowanie zwiększy się także ochrona i bezpieczeństwo, bowiem system sprzedaży biletów - eurobilet.pl będzie wybornie chroniony przed przeróżnymi atakami hakerów i niebezpiecznymi wirusami. Nowy Windows Phone 8 pozostanie też wyposażony w przeróżne funkcje, jakie zapewnią zaszyfrowania urządzenia. Jak więc widać dzisiejszy system Windows Phone 8 niewątpliwie posiada mnogość do zaoferowania. Niezmiernie możliwe, że niezwykle szybko zacznie on cieszyć się sporą renomą pośród nowych użytkowników.
2020/01/28, 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.