Dlaczego warto wypróbowywać nowe marki oraz modele telefonów zamiast trwać standardowo przy tym samym modelu?

Zakup telefonu dzisiaj to spore wyzwanie, ponieważ na rynku istnieje taka ilość firm oraz modeli, iż faktycznie możemy się pogubić. Część osób pewnie ma nawyk używania wciąż identycznych urządzeń, tej samej marki tylko nowszych modeli. Natomiast warto zmienić takie przyzwyczajenia i wypróbować telefony firm, o których może nie słyszeliśmy do tej pory. Ktoś zapewne zapyta: po co to robić? Właśnie po to ażeby być pozytywnie zaskoczonym.
Huawei Honor 7
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednym z takich pozytywnych zaskoczeń mogą być samrtfony firmy Xiaomi (polecamy etui Xiaomi Redmi 4 Prime). Ta chińska firma zajmuje się wymyślaniem, tworzeniem oraz sprzedażą samrtfonów bardzo dobrej jakości. Wciąż większą popularnością cieszą się ich Xiaomi (zobacz pokrowiec Xiaomi Redmi 4 Prime) Redmi Note 2 Prime jak też nieco młodszy Xiaomi Redmi Note 3. Smartfony te mają wciąż większe grono użytkowników, jacy na skutek bardzo dobrych opinii od użytkowników zdecydowali się spróbować, a ostatecznie pozostać przy tej firmie. Jest to o tyle ciekawe, bo do tej pory chińskie produkty kojarzyły się z czymś co jest dość kiepskiej jakości. Natomiast ostatnimi czasy Chiny wyrastają na całkiem dużego oraz konkurencyjnego gracza gdy chodzi właśnie o elektronikę. Tamtejsze firmy osobiście projektują oraz wypuszczają na rynek swoje autorskie projekty, a nie są już tylko dostarczycielem taniej siły roboczej. Więcej na ten temat znajdziesz tu: modny xiaomi redmi note 3.

Więcej tekstów

Aplikacje na nasz telefon - gdzie je najlepiej zamówić

Smartphone
Napisane przez: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie wyobrażamy sobie już naszego codziennego życia bez telefonów komórkowych. Możemy uczciwie się przyznać, że uzależniliśmy się od tych urządzeń. Obecnie mało kto ma na rękach zegarek. Nie potrzebujemy go, gdyż zazwyczaj czas sprawdzamy w naszym telefonie. To właśnie telefon jest zwykle tą rzeczą, oprócz kluczy, bez której nie potrafimy wyjść z mieszkania.


Na pewno opłaca się wypróbować markę, z jaką do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Czy jest to Huawei p8 czy też wspomniany wyżej Xiaomi Redmi Note 2 opinie w internecie pokażą nam jak wyglądają doświadczenia innych osób. Z tego powodu tak właściwie nigdy do końca nie trzeba poszukiwać dobrego dla nas smartfona metodą prób czy błędów, ale można posiłkować się doświadczeniem innych osób. Jeśli chodzi właśnie o opinie to są jak najbardziej pochlebne. Wiele osób chwali sobie głównie stosunek jakości do ceny. Znaczy to, że nabywając smartfon bardziej znanej firmy o tych samych parametrach, musielibyśmy wydać o wiele więcej gotówki. Taki argument z pewnością jest w stanie przemówić do odbiorcy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.