Jeżeli poszukujemy nowych doświadczeń i chcemy zmienić pracę, to zostanie kurierem może okazać się wyjątkowo interesującym zajęciem

Jeżeli chcemy zostać kurierem, to na pewno odnajdziemy bardzo dużo ogłoszeń firm, które szukają osób na takie stanowisko. Jest to zajęcie dość trudne, które oferuje całkiem niezłe możliwości rozwoju.

kurieri w pracy
Napisane przez: Fernando de Sousa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Firmą kurierską, która często rekrutuje nowych pracowników jest przykładowo Patron Service. Jest to marka krajowa, działająca na rynku od lat 90.. Dostarcza ona paczki na obszarze całego kraju oraz za granicę. Oferty pracy Patron Service w Indeed pokazują się dość często. Znajdziemy je też na innych znanych portalach rekrutacyjnych. Jeżeli zatem pragniemy pracować jako kurier, warto odpisać na takie oferty. Być może okaże się, że jest to znakomita praca dla nas. Trzeba jednak mieć w pamięci, iż jest ona bardzo trudna.


Jest to zajęcie idealne dla osób, które nie cierpią przesiadywania w biurze przez wiele godzin. Jednak często kurier pracuje od wczesnego świtu aż do późnych godzin wieczornych. Jeśli planujemy wykonywać tę pracę, powinniśmy o tym wiedzieć. Oferty pracy Patron Service w Indeed oczywiście nie dotyczą wyłącznie posady kuriera. Marka poszukuje także pracowników ochrony i sprzedawców. Warto więc pomyśleć, czy nie pragnęlibyśmy, aby nasza praca była związana z tą branżą. Jeżeli stwierdzimy, że tak, to wystarczy zaglądnąć na portal Indeed oraz odpisać na ogłoszenie, które wyjątkowo nam odpowiada.


Warto mieć w pamięci, iż przeciętny kurier bardzo dużo jeździ, zatem jeśli nie lubimy pokonywać mnóstwa kilometrów dziennie, to być może nie jest to praca dla nas. W końcu możemy także zdecydować się na pracę biurową w Patron Service (przejdź do serwisu).


Więcej tekstów

Jak szukać pracy w sieci?

Curriculum vitae
Napisane przez: Fabrizio Morroia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Odszukanie pracy bądź jej zmiana to cel wielu osób. Sytuacja w Polsce nie jest wprawdzie najgorsza, jednakże pomimo to w wielu miejscach odszukanie etatu jest stosunkowo ciężkim zadaniem. Oczywiście bardzo dużo zależy od naszych wymagań, preferencji oraz doświadczenia. Nie należy się jednakże załamywać, tylko poszukiwać pracy na wiele odmiennych sposobów. O czym trzeba pamiętać, by szybko znaleźć pracę?
2019/04/26, 13:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.