Elektroniczny obieg faktur znacznie usprawnia funkcjonowanie

Czy wszystkie faktury trafią na swoje miejsce?

Gdy pragniemy mieć świadomość, że nasza firma dobrze funkcjonuje i nie powinna się bać żadnych kontroli, to powinniśmy się upewnić, czy wszelkie faktury dotrą dokładnie tam gdzie należy. Istnieje to o tyle ważne, że to przecież one będą poświadczeniem wszystkich naszych zakupów oraz sprzedaży, a również pozwalają się orientować w sprawach finansowych, przez to nie możemy sobie zezwolić na ich zagubienie.

Elektroniczny obieg faktur wprowadzi znaczniejszy porządek

Więcej tekstów

W jaki sposób szybko kontrolować należności związane z działalnością naszej firmy

obliczenia finansowe
Napisane przez: Ken Teegardin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nasza firma powinna na siebie zarabiać, musi działać w taki sposób by klienci byli usatysfakcjonowani, ale również tak, by pracownicy mieli jak wydajnie pracować. Musimy wszystko odpowiednio poukładać pod względem ogólnie rozumianego zarządzania. Zaczynając od logistyki związanej z dostawami, przez czas tworzenia produktu/usługi, po dostarczenie wszystkiego klientowi. Musimy ułożyć wszystko względem sytuacji rynku, na którym funkcjonujemy i tego, co dzieje się wewnątrz firmy.


przykład elektronicznego obiegu faktur
Napisane przez: encuentroedublogs
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nikogo nie dziwi fakt, że faktura po dotarciu do zakładu musi być oznaczona przez odpowiednią osobę, a następnie zaakceptowana przez dyrektora, ale takie działania często powodują, że faktury giną po drodze oraz nie trafią do księgowości, w efekcie czego niezbędne będą duplikaty. Aby unikać tego typu sytuacji musimy inwestować w elektroniczny obieg faktur, który pozwala na błyskawiczne wprowadzenie nadchodzącej faktury i oddanie jej do podpisania (przekonaj się o jego zaletach). Dzięki takiemu programowi posiadamy świadomość, że dana faktura doszła do przedsiębiorstwa, co więcej posiadamy wprowadzony czas zapłaty, zatem nie musimy się obawiać opóźnień, a jeżeli już taka faktura właściwie podpisana dojdzie do księgowości, to będzie miała szansę być od razu dopięta do archiwum w właściwe miejsce. Tego rodzaju system pozwala nam na dokładniejsze pilnowanie nadchodzących faktur, a co się z tym wiąże, już nie będziemy zmuszeni się bać ich zaginięcia, ponieważ nic takiego nie będzie miało miejsca. Identycznie jak nie przyjdzie do pomyłki więc podwójnego wpisania tych samych faktur.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.