PC dla zapalonego gracza

Popularność gier komputerowych wzrasta z roku na rok. Coraz większym wzięciem cieszą się różnego typu imprezy powiązane z tym biznesem. Widać to choćby w odbywających na Górnym Śląsku zawodach Extreme Masters, w których ekipy z różnych krajów walczą o zwycięstwa i wysokie nagrody pieniężne w kilku grach video.

Żeby sprostać rosnącym wymaganiom sprzętowym najlepszych gier, producenci komputerów stają na głowie aby wyciągnąć jak najlepsze parametry ze swoich sprzętów. Oczywiście w większość gier można pograć na średniej klasy laptopach czy PC. Jednak jeżeli chcemy napawać się najlepszą jakością rozgrywki w najwyższej rozdzielczości, to warto pomyśleć o tym ażeby znaleźć dla siebie odpowiedni komputer stacjonarny do gier. Owszem, konsole są bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o przystępność i łatwość w codziennym użytku. Nie trzeba instalować programów bądź też samych gier. Mimo wszystko, nie mogą one równać się z mocą obliczeniową komputerów stacjonarnych. Z wysokiej jakości CPU i odpowiedniej karty graficznej można wydobyć znacznie więcej jeśli chodzi o poziom grafiki oraz płynność samej gry. Kolejną zaletą jest fakt, że dobre podzespoły przydadzą się nam nie tylko do gier - możemy je wykorzystać przykładowo przy obróbce fotografii. Co jasne, różne gry mogą mieć zróżnicowane wymagania, lecz przy wyborze sprzętu zawsze trzeba kierować się wyważeniem pomiędzy wydajnością procesora oraz płyty graficznej. Zobacz: komputer stacjonarny dla gracza


Więcej tekstów

Gry na konsolę xbox, które są bardzo polecane

pro evolution soccer z kotem
Napisane przez: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gry strategiczne, których wartość stale się powiększa, to lubiane w szczególnym stopniu przez graczy rozwiązania. Mnogość dostępnych oraz rekomendowanych obecnie rozwiązań pozwala na stałe sięganie po najlepsze opcje. Poszczególne oferty na rynku wybierane są chętnie przez profesjonalistów, jak i przez amatorów. Wiele różnorodnych w najwyższym stopniu gier strategicznych zdobyło już uznanie na rynku, co jest dla producenta gwarantem zaufania klientów.

Płyta główna
Napisane przez: Cory M. Grenier
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Od lat zwolennicy gammingowych komputerów toczą bój z fanami konsol o to, która platforma jest bardziej wydajna jeżeli chodzi o dostarczenie wyjątkowej rozrywki w gier komputerowych. Jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za komputerami stacjonarnymi jest to, że można je po jakimś czasie rozbudowywać, przerabiać i dokładać nowe, bardziej wydajne podzespoły. Dokładanie pamięci RAM, zwiększanie pojemności dysku SSD albo też zmiana karty graficznej - tego wszystkiego nie uświadczymy będąc posiadaczami konsol do gier. Wydaje się więc, że komputer stacjonarny do gier to odpowiedni (jednakże nie zawsze niskobudżetowy) wybór dla doświadczonych oraz zaawansowanych graczy. Podsumowując - jeżeli myślimy o zainwestowaniu w sprzęt do gier komputerowych - rozwiązaniem jest komputer stacjonarny do gier. Możliwość rozbudowy, dodawanie następnych kart graficznych to niesamowita perspektywa, którą doceni każdy szanujący się maniak gier komputerowych. Opłaca się zatem poświęcić trochę czasu na wyszukanie odpowiedniego komputera dla naszych potrzeb.
2021/05/14, 09:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.