Niezbędne Gadżety dla smartfon'ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w współczesnych komórkach, że można na nie zainstalować sporo różnego oprogramowania. W poprzedniej erze komórkowej (czyli mniej więcej siedem lat temu) komórki posiadały jedynie pewien pakiet aplikacji, wgranych przez firmę. Tylko niektóre aparaty pozwalały na instalowanie apek z innych miejsc. Rewolucja nadeszła razem z przybyciem pierwszych sprytnych telefonów – czyli praktycnzie kieszonkowych komputerków.

Sprawa instalacji aplikacji jest odmienna w różnych systemach operacyjnych. Istnieją takie, które dają właścicielowi sporą wolność. Są również te, które są zupełnie zamknięte. Tutaj dobrym przykładem są smartfony markiApple. Oprogramowanie na aparaty Apple da się pobrać tylko z autoryzowanego serwisu marki.

Opracowane przez nas wątki zainteresowały Cię tak bardzo, że czujesz chęć na więcej. Namawiamy w takim razie do świeżej witryny - po prostu kliknij w źródło (https://skomat-fotowoltaika.pl/).

Taka decyzja Apple wykazuje mocną zaletę – dzięki temu telefony Apple są bardzo dobrze osłaniane przed złośliwym oprogramowaniem. Na drugim końcu skali funkcjonuje bezpłatny OS Android, oparty na Linuksie. Teraz działa on na dużej większości aparatów. Android charakteryzuje się całkowitą otwartością, co oznacza, że jest łatwym celem dla hakerów. Wg badań rozmaitych firm ataki na aparaty z Androidem to dziewięćdziesiąt % wszystkich ataków na smartfony na świecie.

Napisane przez: HTC Corporation
By sprawdzić, jakiego rodzaju dodatki są dostępne dla telefonów marki Apple, do wyszukiwarki internetowej wstaw sformułowanie „akcesoria iPhone 5” (przykładowy wynik: ).

Omawiana sugestia jest dla Ciebie przydatna? W takiej sytuacji sprawdź oprócz tego inne podobne wpisy i zobacz więcej wskazówek tutaj (http://systemy-pasywne.pl/).

We frazie możesz rzecz jasna zmienić egzemplarz na taki, który masz. Wiedz, że pewność funkcjonowania dodatków do iPhona dostajesz wyłącznie, gdy wybierasz je w markowym serwisie. Nieco inaczej jest w wypadku innych firm telefonów komórkowych – dobre etui Samsung zakupisz również w niefirmowym sklepie z sprzętem - .
2020/10/29, 08:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.