Jest wiele osób, które w łazience się relaksują — mogą czytać gazetę i od niedawna da się także oglądać filmy

Są tacy, którzy w łazience lubią odprężyć się oraz wypić w wannie wino lub czytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego zajęcia — czyli możliwość oglądania w wannie filmów?


Zanurzyć się w wannie pełnej ciepłej wody z pianą albo olejkami aromatycznymi i.
Sweex Dual USB Charger
Napisane przez: Sweex
Zainspirowane przez: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Napisane przez: Genius
Zainspirowane przez: Genius


.. włączyć film.

Jeżeli sądzisz, że ten materiał jest godny zainteresowania, to co stwierdzisz, gdy poznasz więcej informacji z tego źródła?. Zwyczajnie kliknij tutaj oraz sprawdź.

Tak, dokładnie, to wykonalne. Dzięki nowatorskiej technologii niektóre spółki produkują już dzisiaj tego typu sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony znakiem IPX5, co oznacza kompletną ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To doprawdy niezwykłe wyniki. Oczywiście żaden właściciel tego rodzaju telewizora raczej nie ma zamiaru używać go pod prysznicem i sprawdzać tych informacji. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience zwykle przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać film, będą mieć z pewnością mokre dłonie. Nie może dojść do żadnego zwarcia i porażenia prądem. Z tego powodu normy dla tego typu urządzeń są niezwykle wyśrubowane.

Szalenie nam miło, że powyższy artykuł wywarł na Tobie miłe uczucie. Pragniemy namówić Cię do kolejnej strony - tam można zobaczyć także (https://north.pl/czesci-do-plyt-grzewczych/czesci-do-plyt-indukcyjnych,g50030.html) inne wątki.

Telewizory te są zasilane dość niskim napięciem, co dodatkowo obniża zagrożenie porażenia i na dodatek sprawia, że jesteśmy eko. Oczywiście wszelkie wejścia do urządzenia są właściwie przygotowane tak, żeby nie dostała się tam para. W zestawie razem z telewizorem zazwyczaj znajduje się uchwyt, dzięki któremu możemy telewizor umieścić na ścianie.
Wówczas już całkowicie będziemy mogli delektować się wieczorem w wannie. Domowe SPA i interesujący serial to rewelacyjna forma odpoczynku.
2020/07/17, 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.