Z jakiego powodu szkolenia w firmach są tak istotne dla nich i dla pracowników, w jaki sposób dobrze je zorganizować

Szkolenia pełnią istotną rolę w odpowiednim rozwoju firmy i utrzymaniu konkurencyjności na rynku. Jest to ważne zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy postęp technologiczny jest tak dynamiczny, że żeby nadążyć za wszystkim rzeczywiście trzeba dużo się starać. Zaczynają to także rozumieć właściciele firm, którzy niedawno jeszcze nie byli tacy chętni do wydawania pieniędzy na poprawę umiejętności pracowników.

uczestnicy szkolenia
Napisane przez: Tau Consulting
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jak jednak można wywnioskować po niezależnych badaniach, każda złotówka wydana na dobre szkolenie bardzo szybko się zwróci kilka razy w postaci dużo lepszej wydajności i mniejszej liczby błędów. Dlatego też coraz częściej fundują załodze dużo kursów oraz szkoleń, które w założeniu powinny ją rozwinąć i przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy. Lecz należy tu podkreślić jedną istotną rzecz, a mianowicie to, żeby szkolenia faktycznie były dobrze dostosowane.

Więcej tekstów

Kursy rodzaju: Kadry oraz Płace - a więc, szkolenia dla każdego z nas na obszarze Warszawy

stres
Napisane przez: University of the Fraser Valley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kursiki typu kadry i płace bywają na dany chwilkę niewiarygodnie popularne. Kursy te posiadają kilka poziomów - istnieje możliwość również otrzymać certyfikaty. Do czego jednak bywa taki kurs nam potrzebny? W jaki sposób wygląda tego szkolenia przebieg? To wszystko oraz jeszcze więcej dowiedz się, czytając nasz felieton!


Każdy spośród nas powinien podnosić osobiste kwalifikacje - nie ważne, czy bywa się dorosłym czy dzieciakiem.


Tu niestety także mogą się pojawić problemy, bo sporo kupowanych szkoleń nie zawsze jest trafionych. Dlatego też podczas ich wybierania trzeba rzeczywiście dobrze sprecyzować swoje potrzeby i oczekiwania i dopiero wtedy wybierać odpowiednie kursy. Szkolenia dedykowane dla firm realizowane być mogą w bardzo różny sposób (przykłady szkoleń dedykowanych). Jeżeli ma wziąć w nich udział większa liczba pracowników, to bardzo często są one organizowane w siedzibie pracy, w godzinach pracy lub zaraz po niej. Takie rozwiązanie jest o tyle wygodne, że nie będzie zmuszać ludzi do kłopotliwego niekiedy jeżdżenia gdzieś daleko, szczególnie jeśli miałoby to być przez dłuższy okres czasu.

Następną zaletą tego typu rozwiązania są koszty.

Chodź tutaj i zobacz dodatkowe informacje (http://www.franklincovey.pl/motywowanie-pracownikow/) w odniesieniu do niniejszego wpisu. Znajdziesz w tamtym miejscu zbliżone materiały, które niewątpliwie Cię będą ekscytować.

W biznesie wszystko kosztuje, jeśli więc organizuje się szkolenie na własnym obiekcie, to do opłacenia jest tylko osoba prowadząca, odpadają koszty pomieszczeń, które czasami znacząco mogą zwiększyć cenę. Jednak nie każdy pracodawca będzie miał możliwość zorganizowania sali u siebie, wtedy pozostaje zorganizowanie takiego kursu w siedzibie firmy prowadzącej kurs (zobacz kompletną ofertę na tej stronie). Tego typu wybierana jest dość często, jeśli na szkolenia wysyła się pojedynczych ludzi, w takiej sytuacji nie zawsze byłoby sensowne tylko dla nich rezerwowanie jakieś sali i sprowadzanie osoby szkolącej.
2020/09/13, 08:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.